Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan telik egy nap az...

Hogyan telik egy nap az oviban nálatok? Minden nap kimennek a játszótérre?

Figyelt kérdés
Létezik még olyan, hogy körjáték?
2013. okt. 23. 15:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Hányra viszitek, hánykor mentek a gyerekért?
2013. okt. 23. 15:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam középsős. Fél 9-re már bent kell lennie, mert foglakozás kezdődik. 9-től folyamatos tízórai van. 11 körül mennek az udvarra ebben az őszi/hűvösebb időkben. Körjáték is van. Én egyik nap 6-ra megyek, másik nap 9-re. Én is abban az oviban vagyok dajka ahova ő is jár. Ha 9-re megyek, és viszem, ilyenkor együtt zárjuk az ovit 17-órakor. Ha 6-ra megyek, akkor apa hozza be 7 körül. Ilyenkor 2-ig dolgozom. Ha nem alszik ez szinte már általános, akkor viszem haza, ha alszik akkor visszamegyek érte 3-ra.
2013. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Mindennap kimennek, kivéve ha esik az eső, vagy nagyok esőre áll az idő, vagy nagyon hideg van. Nagy hóban kivisszük őket. Imádják. Van egy kis domb az udvaron, azon lehet szánkózni.
2013. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem esik az eső akor kimenek az udvara játszani .
2013. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!