Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek és mit kértek...

Mit vesztek és mit kértek rokonoktól,5 év körüli fiatoknak/fiú gyereknek karácsonyra (játék)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 16:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Esetleg valamilyen társasjátékra gondoltam,olyan amiben ki kell találni az ellenfélről hogy ki vagyok vagy valami hasonló!

Vagy valamilyen most menő mesehősős társas,verda vagy scooby doo-s?!

2013. okt. 23. 17:01
 2/6 anonim ***** válasza:
jó az a társas is amire gondolsz,mi is szeretjük.Vagy még a geomag is nagyon jó.
2013. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5,5éves fiu,

most lego és hot wheels korszak van, így legót, hot wheels pályát és autókat fog kapni, vegyesen tőlünk és nagyiktól, tesóméktól.

2013. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,

még ezenek a játékokon kívül kap könyvet, foglalkoztatót, és egy-két ruhadarabot is. :)

Sok társast kaptunk mostanában, de most nincs társasozás- nem lehet mellé ültetni... pedig volt már ilyen időszaka is. Majd később gondolom újra előkerülnek.

A geomag is nagyon jó játék!!

2013. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,ettől tartok én is hogy nem fog megülni mellete,ő is egy kis örökmozgó!Geomagunk van 2 féle is ,egy ideig jol elvolt vele de csak az ujdonság varázsa volt.Ma már csak ritkán kerül elő!Legonk is van de az sem aratott tul nagy sikert,mi összeépitettük neki aztán kicsit játszott vele majd csak szédszettük mert utban volt azóta meg a polcon porosodik!Az autópályák nálunk is mentek,de már van elektromos,meg mágneses meg motoros is igy nem nagyon van már ötletem mi is lenne jó!Még ezeket az uj kukabuvár járgányokat nézegettem illetve az ahoz való játékpályákat pl. a roncstelepet az még jónak tünik?!
2013. okt. 23. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma kezdtük el a írni a levelet a jézuskának. Legot szeretne, azt tőlünk kap. Szeretne egy mentőautót, aminek nyílik minden ajtaja, kivehető hordágy, beteg, orvos stb. tehát olyan mint az igazi. Ezt anyumék megveszik neki a bátyámmal együtt, aki még velük él, mert nem olcsó.

Szeretne még Verdás ruhákat, Chuggington vonatot, szobamamuszt. Majd odaadjuk a listát a keresztszüleinek is (a másik bátyám a keriapja), és választanak a maradékból. Férjem apukája és élettársa nem szokta kérdezni, hogy mi kellene.

2013. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!