Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudnék magyar mondókáka...

Honnan tudnék magyar mondókákat szerezni? Külföldön élünk és magyart szeretnék hallgattatni vele.

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
youtube: gyerekdalok és mondókák
2013. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vaterán rákerestem neked, lehet kapni mondókáskönyvet:

[link]


A számítógépről, magnóról hallott szöveg sosem lesz olyan hatékony, mint az élő beszéd, olvasd fel ezeket neki, szépen,ritmusosan! :)

2013. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
www.mondoka.hu
2013. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk, nincs lehetőségem magyar mondókás könyvet venni. Vannak magyar könyveink, de csak Bogyó és Babóca és hasonlók.
2013. okt. 24. 13:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg azt is szeretném tudni, hogy milyen mozgások vannak az egyes mondókákhoz. Tökre elfelejtettem őket. 2 éves a lányom. Ugye még nem késtem el a mondókázással?
2013. okt. 24. 13:52
 6/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nezzetek meg az egyszervolt.hu oldalt, rengeteg mondoka, mese van fent, a mozgasos jatekokra mwg van egy nagyon jo konyv sorozat a Kacagtato, azt online meg is tudod rendelni szerintem valahogy!
2013. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. okt. 24. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyik országban laktok? Nem szoktatok Magyarországon járni, hogy vehessetek mondókás könyvet? Vagy ki is lehet küldeni postán rokonokkal (vagy ha látogatóba megy ki valaki).


Azért kérdezem, mert interneten megtalálsz egy csomót, de van 1-2 mondókás könyv, amiben annyira szépek a képek, hogy kár lenne őket kihagyni, együtt tudnátok nézegetni őket, te pedig felolvashatod a mondókákat a gyermekednek.


Ezekre gondoltam:


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Minimax (gyerekcsatorna)-nak van egy Mondókák és egy Gyerekdalok című összeállítása. Több részből áll, és ismerős mondókák vannak benne. Keress rá a youtube-on, sok van fent belőle.
2013. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!