Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hintalovat hány éves korig...

Hintalovat hány éves korig lehet használni,3 évesek szeretik még?

Figyelt kérdés
Kislányom tavasszal lesz 3 éves, azon gondolkodtam, hogy karácsonyra hintalovat kapna. Korábban nem érdekelték az ilyen jellegű játékok, rá se ült, de most már tetszik neki. Csak lehet, hogy már késő, nem tudom. Szerintetek ki tudná még használni? És melyik jobb, a műanyag vagy a fa?
2013. okt. 27. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 évesem és a 4és fél évesem még mindig szereti,gyakran ráülnek,pedig születésük óta megvan!
2013. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Én Plüss lovat vennék a helyedben. Abból is a nagyobbik fajtát. Az én nagyobbik lányom lassan 7 éves, de ő is játszik még vele.
2013. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Nem gondoltam volna, hogy még akár egy 7 évesnek is izgalmas lehet. De jó! Akkor mindenképpen azt kap. Nekem is jobban tetszik a plüssös egyébként, meglátjuk...
2013. okt. 27. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Little Tikes hintaló szuper, mi vaterán vettük 3e Ft-ért, őrült módra tudja hajtani a kislányom, de felborulni nem lehet vele.

Ha van tesó, vagy kis barát, aki átjön néha, akkor a Little Tikes bálnás libikóka is szuper, ha középre ül, akkor egyedül is tudja használni.


[link]


[link]


(3 éves volt a lányom augusztusban)

2013. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, tényleg jó ez a kétszemélyes libikóka, két unokatesója is közel lakik, szerintem ilyesmi lesz :-)
2013. okt. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!