Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit venne egy 10honapos...

Ki mit venne egy 10honapos babának karácsonyra? Hintalovat mioortol tudják használni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 11:01
 1/9 A kérdező kommentje:

nem rendes hintalóra gondltunk hanem ilyen hintakaticára.

[link]

2009. nov. 11. 11:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Most 10 hós a gyerek vagy karácsonykor lesz annyi?
2009. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkorlesz 10 és fél hos.
2009. nov. 11. 12:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is annyi idős lesz karácsonykor, de az az igazság, hogy szerintem őt még baromira nem érdekelné a hintakatica.

Meg hát nem akarok más zsebében turkálni - bár jó magyar szokás - de nem sok 30 rugó egy karácsonyi ajándékért, amit valószínűleg hónapokig nem fog használni?


Mi csak apróbb játékokat veszünk neki, mert még annyira nem értékel semmit sem.


Jelenleg legjobban a görgős szárítóállvány köti le a figyelmét, mert ahogy húzkodja, a ruhák lebegnek a feje felett.

Szerintem ennyi boldogságot a hintakatica nem okozna neki... :-)


Én azt gondolom, hogy még ne vegyetek neki ilyet.

Persze a Ti dolgotok, és persze az is, hogy mennyit szántok az első karácsonyra.


Viszont ne felejtsd el, hogy nekik már a csillogó-villogó karácsonyfa is akkora élmény lesz, hogy nincs az az ajándék, ami ezzel vetekedne!

2009. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazából ilyen hintalót néztünk csak krokodilosat, aztcsak 10ezer forint.
2009. nov. 11. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is annyi lesz, de még akármilyen drága játékot vettünk neki 1 nap és megunja. A mobilommal akar mindenáron játszani.

Lehet hogy rongybabát fogok neki venni mert imádja a babákat, de még nincs neki.Egy hete voltunk vendégségben és ott látott először játékbabát és majd megőrült érte. Csak csodálkoztunk a férjemmel. Nekünk akarták adni, de nem hoztuk el mert hajas baba volt én rongybabát, vagy kopasz babát fogok venni.

2009. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vok a kérdésedre válaszolva szerintem még nem fogja tudni értékelni.
2009. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
neki is van már kopasz babája meg rongybabája.
2009. nov. 11. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én valami ilyesmit akarok, a mienk karácsonykor 9 és fél hónapos lesz.

2009. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!