Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi csináljak? Mert komolyaN...

Mi csináljak? Mert komolyaN NEM TUDOM MI TÉVŐ LEGYEK

Figyelt kérdés

Lányom 1 honap alatt 5 ször volt beteg (vagyis 1 honap alatt ösz vissz 4 napot volt oviba a többit itthon töltötte

hol gennyes manulagyulladás, hol száraz hol hurutos most ismét gennyes torokgyulladása van. Ki vagyok akadva gyógyszer gyógyszer hátán állandóan gyogyzserezni kell hogy kilábaljon a betegségböl

emellett kapott Béress cseppet + c vitamint de nem segitett semmit. Ki mit ajánl hogy vészeljük ezeket át? milyen multivitamint adjak megelőzésképp?


3 éves ovis


2013. okt. 29. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Immuno kids multivitamint .
2013. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Jó neki az oviban? Szeret oda menni?

(Én akkora koromban azért betegedtem meg pontosan úgy, mint a gyereked, mert rettegtem az óvodától. Sajnos 1976-ban ezt még nem ismerte fel és el senki, most viszont 2013-at írunk, hála Istennek.)

2013. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Azzal tudlak biztatni, hogy jövőre már sokkal jobb lesz, nem lesz ennyit beteg. Nálunk is ez volt első évben. Meg kell szoknia a sok kórokozót a szervezetének. (Egyébként tapasztalatom szerint ezek az ovis betegségek brutálisak a felnőttekre nézve, ha én elkaptam időnként, sokkal rosszabbul voltam, mint a gyerekem.)


A mi gyerekorvosunk azt mondta, olyan multivitamint nem érdemes adni, amiben vas van, mert az táplálja a kórokozókat…

2013. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

c-vitamint mennyit adsz?

Mehet 6-800 mg/nap persze nem egyszerre hanem 3 részletben!

Multivitamint én foreveres kids-et adok,rengeteg vitamin,nyomelem an benne!

Amúgy meg ha 3 éves nyílván most került be közösségbe úgyhogy nem csoda ha állandóan beteg!Ez sajna ezzel jár!

Ha viszont továbbra is marad a sok betegség(mondjuk jövő tavaszig)akkor mehet egy immunerősítő kúra:brancho woxom,doki írja fel nagyon jó!

2013. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat
2013. okt. 29. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt tavaly nálunk is! Kb. 1 hét ovi, 2-3 hét otthon :( Mi most Broncho waxom immunerősítő kúrát csinálunk, nagyon remélem, idén már jobb lesz... eddig csak nátha volt egyenlőre...
2013. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!