Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mitévő legyek, de komolyan?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek, de komolyan?!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,mások elmondása szerint kedves,helyes,okos és vicces.A testem karbantartom az edzőtermi edzésekkel,nem vagyok bunkó sem, sem öntelt vagy nagyképű.A helyzet adott: ismerősöm, aki nálam kb 30 kilóval több, szóval túlsúlyos (nem,nem ezzel van a gond, csak tájékoztatásképpen mondom), annyira azért helyesnek sem mondanám,kedvesnek igaz, hogy kedves, de kicsit gyerekes,sokszor kiröhög másokat azért, hogy hogyan néznek ki stb. De valahogy,mégis nála kötnek ki azok a fiúk akikről nem is gondoltam volna, hogy ránéznének. Szóval engem mintha észre sem vennének, pedig mint mondtam nem vagyok rossz ember.Most akkor szedjek fel plusz 30 kg-ot és legyek kicsit rosszabb vagy mit tegyek? Igen,vékony vagyok, de nem deszka, nem akármilyen hátsóm van és a mellem sem igazán kicsi, nem akarok nagyzolni, de így van. Nem értelek benneteket fiúk, nem mertek hozzám szólni vagy mi a gond? (Bocsánat, hogy kicsit hosszú lett)

2013. febr. 24. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szebb lehet az arca, jobb lehet a kisugárzása és lazább. Kép?
2013. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó a neved...
2013. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de ennek az oldalnak a célja, hogy a kérdező/válaszoló inkognitóban maradjon, így nem küldök képet a felesleges bonyodalmak végett.
2013. febr. 24. 14:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem jön oda hozzád egy pasi sem, akkor lehet hogy félnek tőled és elkönyvelik alapból esélytelennek. De ha ez a helyzet abban az esetben azt tanácsolnám, kezdeményezz te, vagy adj olyan jeleket amik nem túl feltűnőek, de mégis egyértelműen vehetik a lapot.
2013. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Passz.Sok oka lehet.

Lehet,hogy rámenősebb pl.

Amúgy jó a nicked.

2013. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem csak a külsőn van a hangsúly. Nyilván az is nagyon fontos, meg hát ismered a mondást: "Külső megfog, belső megtart."

Lehet, hogy az ismerősödnek vonzóbb, pozitívabb kisugárzása van, vagy én nem tudom...

2013. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

U.i.: nem a saját nickem, csak egy ismerősömé :)

2013. febr. 24. 14:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg könnyűvérű nőcske a barátnőd,és ez a kisugárzásában is látszik,,ezt a pasik szeretik jól megdugni. DE komoly kapcsolatot inkább az olyan nőkkel képzelik el aki határozottak, és látják rajtuk hogy ide küzdés kell,azokat megbecsülik a pasik. De olyan pasival meg te nem állnál szóba,aki küzd érted mert ő már megvan minek keljen neked,úgy hogy ez ciki neked.
2013. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdekesebb, izgalmasabb személyiség, nagyobbakat lehet vele röhögni, jobb beszélgetőtárs..stb. ez is legalább annyira lényeges, mint egy szuper s*gg.
2013. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy simán lehet, hogy azért nincs szerencséd az ilyen dolgokkal, mert túl jó tulajdonságokkal rendelkezel. Ismertem egy hasonló lányt, akivel tényleg minden rendben volt, szóval szép arc, jó test, intelligencia, kedvesség, humorérzék, ráadásul nem volt egy otthonülő alak, mégsem volt sok sikere a párkeresésben. Ezt hívják úgy, hogy "hot girl effect". Ha egy lány egy adott szépségi szintnél jobban néz ki, akkor a próbálkozó fiúk száma fordítottan lesz arányos a szépséggel.
2013. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!