Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyereketek mennyi...

3 év körüli gyereketek mennyi csokoládét eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 15:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
EGY NAAAAP????? egy héten esetleg. egy héten eszik kb. egy szeletet. pl. egy-két szeletet. de ezt is azért, mert soványka, így nem 'árt'. de napi szinten nem kap egyáltalán.
2013. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Heti egy kindertojás vagy kicsi sportszelet! Te minden nap adsz neki??
2013. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyobbak, de még mindig nem esznek naponta.

Inkább 2-3 hetente pár kockát.

Édeset inkább házisütiként esznek, vagy csokis croassont, de az sem mindennapos.

2013. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
első vagyok a 'tejszelet' kimaradt. :)
2013. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Enyémek sem esznek naponta.

Kb hetente-két hetente jut eszükbe, akkor kapnak. 7 és 10 évesek. Korábban még ritkábban kértek.

2013. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepekkor, ha épp van. Naponta nem, de hetente sem. Tortából szülinapokon, sütit néha, ha épp alkalom van, ritkán itthoni rágnivalókat, de ezek sem csoki, gyümölcspártiak vagyunk, mi magunk felnőttek is. Nincs itthon semmi cukros édesség, mi nem eszünk ilyet, nem azért, hogy ő ne kapjon, mi sem eszünk évek óta.
2013. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Alkalmanként.

Heti 2-3-szor reggeli vagy uzsonna után kaphat (ha kér) pl. túró rudit, vagy ünnepek utána 1-2 kocka Milkát.

Ha hetekig eszébe sem jut, akkor nem kap egyáltalán.

Süti csak ünnepekkor van.

2013. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Csokit egyátalán nem eszik ,csak ünnepekkor,turorudit 1 héten 2x 3x inkább gyümölcsött .
2013. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2 éves korától engedem a mamának, hogy vasárnapi ebéd után adjon a lányomnak egy kis kinder csokit vagy egy túrórudit. Sokszor a felét én eszem meg.
2013. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Már a kérdés elolvasásakor tudtam, hogy csak olyan válaszok leszenk, hogy szinte soha nem esznek édességet a gyerekek... és akkor most sok anyuka szégyellje magát, mert mondjuk van desszert ebéd után, vagy mert nem érzi ördögtől valónak , ha a gyerkőc megkíván egy pudingot-túrórudit... akkor én leírom, hogy gyakran sütök itthon sütit, és igen, eszik belőle, és ha túrórudit szeretne, ( nem étkezés helyett, és persze nem este, vagy kora reggel) hát megeheti... sőt, ha megkínálják vendégségben, vagy nagymama hoz neki édességet, és még belefér, akkor ehet belőle - jöhetnek a lepontozások! :)
2013. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!