Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves a kisfiam a feneke...

3 eves a kisfiam a feneke egyre csunyabb, tele van piros pottyokkel, nemelyik kozepe sarga, egyre rondabb, csutortok ota. Mitol lehet, taknyos, lehet, hogy valami virus?

Figyelt kérdés
csak ejszakara pelenkas, nem pelenka kiutes. masnak volt mar ilyen?holnap leviszem dokihoz.
2013. nov. 3. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha van otthon tiszta, nem sós disznózsírod, azzal kend be. Jobb, mint mindenfajta kenőcs.
2013. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is pont ez a gondom. Csak ejszakara hasznalunk pelust es tiszta kiutes a feneke. Mar azon gondolkodtam, hogy irok a gyartonak, hogy valtoztattak-e a recepten mert eddig nem volt gond. Viszket is neki....en desitin-t kentem ra. Ha lenne itt disznozsir, en is azt kennem ra!
2013. nov. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én három évesemnek akkor lett ilyen a feneke amikor Libero comfort pelenkát adtam rá. It olvastam, hogy másoknak is okozott ilyet ez a pelenka. Lecseréltem, el is múlt rögtön.
2013. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hu az én fiamnak sem múlik nagyon ez a pelenkakiütés... borzasztó.

És eddig a pamperst használtuk most libero comfortot - akkor az lehet a gond?? Hu- akkor holnaptól nem adok rá liberot.

2013. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól értem, h taknyos? Mert akkor bizony van valami a szervezetében. Nekünk akkor szokott ilyen lenni, ha beteg. Mutattam dokinak, azt mondta a betegségtől van. Viszketni is szokott, sima popsikrémmel kenem neki, csak nyugtatásként (pszichésen hat rá szerintem), mert ez csak akkor fog elmúlni, ha a betegség is elmúlik...
2013. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia, voltaok dokinál? Mit mondott?
2013. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, és csak annyi, hogy 3. napja csak pampers-t használok a fiamnál, és a feneke már nagyon szép, csak 2 nagyon pici helyen van még egy-egy halványabb folt. Nálunk ezek szerint mégis a libero volt a gond!! :(
2013. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a soki azt mondta, hogy ugysem tudjuk meg mitol, a betegsegtol vagy az oviban talalkozott valamivel, szteroidos kremet irt, patikaban kevertek, de szepul neki kifejezetten, es a natha is lassan lecseng, igy tenyleg ki tudja, hogy mitol volt. :-(
2013. nov. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!