Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is van, hogy gyermeke...

Másnál is van, hogy gyermeke nagyon ragaszkodik/szereti a nagyszülőt vagy mást?

Figyelt kérdés

Kisfiam most 4 éves és Anyukámat nagyon szereti. Ha jön hozzánk, vagy mi megyünk(nagyon messze lakunk, úgyhogy ha megyünk akkor pár napot töltenek együtt, de ezt havonta), mindig látom, hogy mennyire szereti és örül a Mamának. Ilyenkor legtöbbször csak azt hallom, hogy Mama, Mama, a Mama törölje meg, takarja be stb. Én ennek nagyon örülök, hogy ilyen jó a kapcsolatuk, és bármikor Anyura bíznám a gyerekeket(van egy 15 hónaposom is) nyugodt szívvel.

Csak kíváncsi vagyok másnál is van e így!?



2013. nov. 8. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk napi kapcsolat van a 4.5 évesem és a Mama között.Sokszor alszik ott,nagyon szereti,pedig a Mama szigorú,következetes!
2013. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nállunk is szinte napi kapcsolat van a 3,5 éves fiam és anyukám között!Ő is mindíg elkéreckedik Mamához egy egy napokra ottaludni pedig az én Anyukám is következetes(tehát ott sincs csoki,nem ugrálhat az ágyon stb)

Nagyon szeretik egymást!

2013. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!