Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehetett neki olyan vicces...

Mi lehetett neki olyan vicces a mennyezeten?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1,5 éves.Ma mikor letettem aludni egyszer csak nagy kacagásba kezdett és nézte a plafont.Olyan furcsa érzésem volt, mert néha úgy láttam hogy a szemével követ valamit és észveszejtően kacag.Ilyet még nem láttam.Semmi extra nincs se a falon, se a mennyezeten, sima fehér.Mindig csak akkor kezdett el nevetni mikor a plafont nézte.Ha szóltam neki abbahagyta.Ti tapasztaltatok már ilyet a gyereketeknél?Még a hideg is kiráz azóta is....
2013. nov. 10. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen idős volt a lanyom mikor új lakasba költöztünk! Ő is mindig vigyorgott,ujjal mutogatott és mondta "ott a baba, baba ott"! Minden ember felnőtt gyerek akkor baba volt! Hihetetlen de attól a naptól kezdve én nem voltam hajlandó bemenni a hálóba (ott mutogatta) nappaliban aludtam inkább! Rá fél évre elkoltoztunk, ciki nem ciki paraztam felnőtt létemre! Attól a perctől kezdve megszűnt a mutogatás meg a vigyorgas! Nem tudom valóban latott vmit vagy csak játszott de az biztos, hogy engem is levert a víz!
2013. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne rázzon ki a hideg.

Bármit is látott, mivel kacagott, ezért vicces, jó dolog lehetett. Akkor nem kell félni.

Az én kisfiam még csak 7 hónapos, néha ő is csinál ilyet, hogy mintha figyelne valamit, holott nincs ott semmi.

Én akkor ijednék meg, ha ettől megijedne, vagy sírna.

2013. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyerekek látják még a szellemeket.

Google-zz rá, csomó story van erről, amit anyukák mesélnek.

És ne parázz, mert nevet.

2013. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fiam nekem is csinálta egyszer,hát libabőrös lettem,pedig nem vagyok az az ijedős fajta.

Előtte meg egy barátnőm mesélte,hogy a kutyája kezdett valamit a fürdőszobájukban ugatni,de veszettül.Csak az üres csempe volt a falon sarokban,úgy értem,hogy semmi más nem volt ott,pl. szekrényen valami.Ő rászólt,a kutya abbahagyta,de aztán megint morgott arrafelé párszor.Utána a kutya pár napig félt bemenni a fürdőbe.

Se náluk,se nálunk nem volt többet ilyen.

2013. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!