Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vicces sztorik, amiket "elköve...

Vicces sztorik, amiket "elkövettél" babáddal, kisgyerekeddel pld. Fáradtság miatt?

Figyelt kérdés
Én annak idején,mikor kisebbek voltak ikreim hónapokon keresztül nem glicerines kúpot adtam nekik,mikor nem tudtak kakilni,hanem germicidet,ami ugye fájdalom és lázcsillapító.Hónapokba telt,mire rájöttem,hogy nem jót adtam neki,csodálkoztam is,hogy nem hat:).
2013. ápr. 29. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez nem vicces, hogy hónapokig tömted őket gyógyszerrel....
2013. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

hajnalba felébred a gyerkőc, pelus le, ruha vissza

átvittem magam mellé, szopizott, és arra ébredtem, hogy oldalba vagyok pisilve :)

elfelejtettem ráadni a pelust :D

2013. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Hú ez ciki...

Nekem olyan fordult elő, hogy feltettem az orrszívó porszívó műanyag fejét kifőzni, és elmentem szoptatni... Majd 10 perc után jöttem rá, hogy vizet elfelejtettem a lábosba tenni... Háááát, szétolvadt a műanyag... De mentségemre legyen, hogy a babám ekkor volt 2 hetes... :)

2013. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sokszor volt mikor kicsik voltak,hogy a férjem vásárolt be nekik hónap elején.A Gabi popsikrémet használtuk akkoriba,és jött haza a férjem,mondta,hogy megváltozott a popsikrém csomagolásának a színe.Már majdnem elfogyott az egész tubussal,mikor elolvastam,hogy nem is popsikrém volt,hanem testápoló.
2013. ápr. 29. 14:31
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Én éjszaka csapvízzel kevertem a tápszert, pedig volt forralt-hűtött víz is, csak fáradt voltam.
2013. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Én egyszer a páromat kértem meg, h vegyen neugranormon fürdetőt, erre fürdetem a gyereket és észrevettem, h milyen fura a fürdető... Másnap megint, de akkor megnéztem a flakon, és fürdető helyett testápolót vett! :S

Azóta se bízok apára semmi ilyesmit, csak egyszerű és felismerhető dolgokat! :D

2013. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Okoska elsőnek üzenem,hogy nem minden nap adtam nekik,max 3* fordult elő,csak kb 4 hónaposak voltak,mire rájöttem,hogy összekevertem.
2013. ápr. 29. 14:33
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Én annak idején,mikor kisebbek voltak ikreim hónapokon keresztül nem glicerines kúpot adtam nekik,mikor nem tudtak kakilni,hanem germicidet,ami ugye fájdalom és lázcsillapító.Hónapokba telt,mire rájöttem,hogy nem jót adtam neki,csodálkoztam is,hogy nem hat:).
2013. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ó most látom,tényleg rosszul fogalmaztam,félreérthető.De hidd el nem vagyok olyan hülye,hogy ezzel tömtem volna őket hónapokig,amúgy is utáltam azt a kúpot,mert olyan kemény.Tényleg csak nagyon ritkán használtuk,de igazad van rosszul írtam.
2013. ápr. 29. 14:41
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
3 év van a gyerekeim között. A kicsi tápszeres volt. Pár hetes lehetett. Megcsináltam odaadtam a nagynak. Mint aki jól végezte dolgát nekiálltam mosogatni. A gyerkőc szó nélkül megitta, majd jött hogy milyen finom. Na akkor tűnt fel, hogy még nem végeztem az etetéssel:) Ha nincs otthon a férjem és nem foglalja le a kicsit a szobában akkor gondolom feltűnt volna, hogy ordít a kajáért, de így nem.
2013. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!