Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol kérhet segítséget az az...

Hol kérhet segítséget az az anya aki 38 évesen hormonbetegség miatt jelentős túlsúllyal, cukorbetegséggel, magas vérnyomással küzd, képtelen lefogyni?

Figyelt kérdés

Magamról írtam, mérhetetlenül el vagyok keseredve most, hogy a diabetes is beigazolódott.Anyai ágon minden nő nagyon kövér a családomban, nagymamám is diabetes- es volt.

17 éves koromban még rendben volt a súlyom, de a vérnyomásom már magas volt, 20 éves koromban diagnosztizálták a PCO-t cikluszavarok miatt, már akkor figyelmeztettek, hogy sajnos a PCO miatt jó esélyem van cukorbetegségre.

Összeomlottam, mert képtelen vagyok lefogyni és a két óvodáskoru gyermekemnek még sokáig szüksége lenne rám.


2013. nov. 12. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

www.mensmentis.hu


Engem itt tettek rendbe.

Életem legjobb döntése volt ide bejelentkezni.

2013. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem is életem legjobb döntése volt a Mens mentis.

Nekik köszönhetem a kislányomat, és még nagyon sokmindent.

2013. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö örülj neki hogy legalább van már két gyerked emellett az állapot mellett. Én vékony PCOS vagyok szinte semmi tünetem nincs a policisztás petefészkeken kivül ha van peteérsem akkor sem sikerül a baba. Az inzulinom sem rossz igazán ennél magasabbal teherbeesnek spontán, a baba mégsem sikerül több mint 4 éve..... Csoda hogy ezek mellett te teherbe tudtál esni kétszer is nézd a jó oldalát...... A mens mentis tényleg jó hely de ha neked az messze van akkor keress fel egy jó endokrinológust, és egy dietetikust.
2013. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Két gyönyörű örökbefogadott gyermekem van, inkább nem írom le hány lombikon vettem részt, mert azt hiszitek nem vagyok normális :-D !
2013. nov. 12. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Kell egy nagyon jó endokrinológus és dietetikus.

Engem is a MensMentisben raktak helyre, bár Pesttől nagyon messze lakok, de a környéken tojtak rám.


Egyébként van a facebook-on egy PCOS csoport, ott van egy csomó endokrinológus, akik beváltak másoknak (és nem kizárólag magándokik).

2013. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos messze lakom és gondolom gyakran kellene utazni kontrollra :-\ ...
2013. nov. 12. 14:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Az elején háromhavonta kellett mennem (talán háromszor voltam, plusz kétszer dietetikus, na az aranyat ért!!!), most már távkonzultáció van: kéri a vizsgálatokat, én megcsináltatom, e-mailben küldöm, és szintén e-mailben jön a javaslat, esetleg postán a recept, ha kell új gyógyszer.


Nekem végül így lett babám, végső elkeseredésemben mentem hozzájuk (szintén lombikok után), mert másról akkor nem hallottam. Sikerült. :)

2013. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megnézem akkor, hogy itt helyileg van e olyan orvos akit ajánlanak a PCO- sok a Facebook- on. :-)
2013. nov. 12. 14:29
 9/14 A kérdező kommentje:

Amennyiben már nem a baba a cél akkor is tudnak segíteni helyrehozni magam???

Így nem maradhatok :'( !

2013. nov. 12. 14:31
 10/14 A kérdező kommentje:
Háromhavonta simán felutazom!
2013. nov. 12. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!