Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamámtól is örökölhetem...

A nagymamámtól is örökölhetem a magasságom?

Figyelt kérdés
Az anyukám alacsony. Az anyukám anyukája magas de az apukája szintén alacsony. AZ apukám magas. Az ő anyukája alacsony de az apukája viszont magas. Én mien leszek?? :DDD

2013. júl. 25. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármekkora is lehetsz. Hetedíziglen lehet örökölni az ősöktől.
2013. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.

Annak idején valahol olvastam, hogy a gyerek 2 évesen mért magasságának a kétszerese lesz kb. felnőttkorra.

A lányom kétévesen 85 centi volt, felnőttként 170 cm. A fiam viszont 89 centi volt, és felnőttként 186 centi lett, szóval úgy tűnik, nem minden esetben pontos, de talán egy körülbelüli értéket adhat.

2013. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, sok tulajdonság ugrik egy generációt. Sok családban megfigyelhető, hogy a nagyszülőktől több mindent örököl a gyerek, mint a szüleitől.
2013. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. koppra úgy nézek ki, mint a dédanyám, nagyapám anyukája. Termetre, alkatra, arcra is.
2013. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim magasak,én pici vagyok :(. Nagyszülők közül nagyfaterjaim voltak magasak,nagymamák alacsonyak....Úgyhogy a magasságomat nem szüleimtől örököltem :D.
2013. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én a magasságom pl. anyu unokatesójától örököltem. /jó valamelyik közös őstől/
2013. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok mindent lehet örökölni. A szomszédom pl szakasztott olyan, mint az apám fäsza.
2013. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!