Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet? A lányom a héten...

Mitől lehet? A lányom a héten másodszor pisilt be az iskolában.

Figyelt kérdés
Semmire sem panaszkodik, semmije nem fáj neki. Még a torka sem gyulladt. Ma néztem a lázát reggel, de nem volt neki. Tipp?
2013. nov. 13. 14:12
 1/10 anonim válasza:
mekkora a gyerek ?
2013. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Idegeskedés, félelem, rettegés valamitől/valakitől.


De simán lehet eü problémája is. Azért levinném egy nőgyógyászhoz, hogy ránézzen.


Bár szerintem valami a lelkét nyomja csak nem tudja vagy akarja lemondani.

2013. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
12 éves
2013. nov. 13. 14:17
 4/10 A kérdező kommentje:

Nektek előfordult, hogy lelki problémától bepisiltetek?


Azt sem hiszem, hogy felfázott, mert vastag cicanadrágba ment és hosszú, vastag pulóverben, ami a fenekére rálóg. Plusz harisnyát is vett fel a cicanadrág alá. Szerintem a mostani időre ez bőven elég, nem hiszem, hogy ebben fázik.

2013. nov. 13. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk én 7 éves elsős voltam, de én is pisiltem be egyszer suliban, mert nem mertem kikéredzkedni óra alatt (előzőleg a tanító néni azt mondta, nagy iskolások kibírnak 45 percet pisi nélkül........)

Nagyon megszégyenített, mert másnap is ott volt a hatalmas tócsa az asztalom alatt.....

2013. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

2# vagyok


Nekem előfordult 14 évesen, hogy oly annyira rettegtem az egyik osztálytársamtól (cigány), hogy sajnos megtörtént a dolog.

Szerencsére senki nem volt a közelembe, csak a két akkori legjobb bnőm. Ők hoztak gyorsan váltóruhát a tornazsákomból.

Arra emlékszem még, hogy aznap dél körül a mentő vitt be alhasi fájdalmakkal a kórházba. Odajöttek a szüleim is egyből, az iskola értesítette őket.

Azonnal intézkedtek és magántanuló lettem a maradék fél évre. Ugyanis a rettegésem pontja egy roma lány volt, aki állandóan mindenkit fenyített. Több o.társamat megverte a rokonaival, a népes családdal.

Én már pénzt nem is vittem magammal. Hiába voltam megbízható és számíthatott rám anyukám, megkértem, hogy ő fizesse be a kötelező dolgokat az iskolába.

Ha nem jártam volna menzára mindennap, akkor éhen haltam volna. Ugyanis azért kértem, hogy fizessék a menzát a szüleim, mert mindennap elvette az aznapi tízóraimat/ebédemet/uzsonnámat a leányzó.

De ezt több gyerekkel is megtette. Sajnos nem tudtak vele mit csinálni az iskolában.

Nagyon sok o.társam az utolsó fél évre magántanuló lett. Már akinek a szülei ezt megtudták oldani.. Azért gondold el, hogy egy 32 fős osztályból maradnak 8. végére kb. 10-12-en..

2013. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gabszem ***** válasza:
biztos hogy valami idegi vagy lelki dolog. nem bántják az iskolában a másik gyerekek? Beszélgess vele!
2013. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Előfordult már velem is. Például amikor nagyon nevettem és nem tudtam tartani, de a suliban is megesett ilyen. A tanár kitalálta, hogy a 3*45 perces laborgyakorlatot egyben fogja megtartani, mert a beöltözés és a mosakodás is sok idő. (orvosi mikrobiológia)

Sajnos ott előfordult, hogy nem tudtam tartani és bepisiltem. :( De ez más lánnyal is előfordult már, nem csak velem. A következő alkalomra pelenkát vettem fel, ez most komoly. AZ egyik műtős csaj mondta, hogy ha hosszú műtétet végeznek, akkor ők is szoktak felvenni pelenkát. Ő ajánlotta nekem. De bevált, tényleg nagyon jó, és van olyan ami bugyis kivitelű, de csak erre a laborra vettem fel.

2013. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a testvérem akkor pisilt be (10-12 körül volt), amikor váltak a szüleink. Egyértelműen lelki oka, stressz volt.
2013. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom beszéltetek róla. Ő mit mond? Abból lehet következtetni az okokra.

Érezte-e hogy be fog pisilni, vagy csak akkor, mikor megtörtént?

Órán történt-e és nem mert kikéretszkedni?

Hirtelen megijedt valamitől?

Nem érezte úgy, mintha egy pillanatra elájult, elbódult volna?(epilepszia, kisroham)

Esetleg nem mert kimenni a vécére, mert nagyobbak, agresszív iskolatársak fenyegették? stb

2013. nov. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!