Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki nem ad tehéntejet az év...

Aki nem ad tehéntejet az év feletti gyerekének és nem is szopik már a pici, milyen tejitalt vagy tápszert ad neki?

Figyelt kérdés
14 hónapos a lányom, már nem szopik, tápszert kap,tehéntejet NEM szeretnék adni neki még.Azon gondolkodtam, hogy már ihatná a tejitalokat, érdemes-e váltani, vagy maradjon-e tápszer?Illetve milyet, melyiket adjam neki?Most vettem 1 üveg literes folyékony tápszert (hipp-est), de szerintem azt anyagilag em igazán éri meg, mert elég húzósnak néztem árban.Amúgy nem finnyás, mindent megeszik, megiszik, amit lehet, szerencsére

2013. nov. 14. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim Milumil Sinemil-t szeretik inni. Ezt fel lehet íratni,így olcsóbb,de mégse tápszer. Finom tejberizs ízű.
2013. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó sok pénzetek lehet, ha hagytad, hogy bedőlj a tápszeripar reklámfogásának ami azt a hamis téveszmét sugallja, hogy a tehéntej árt.
2013. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ebben a kérdésben vagyok,és már több oldalról meg közelítettem. Tapasztalataim:A tejitalok nagyon drágák,hosszútávon rámegy a gatyánk is és mű az egész.Vannak különféle tápszerek,natúr és ízesítettek amit a doki felír és nem kerűl sokba,érdeklődj a gyógyszertárban,majd csak pislogsz,hogy valyon melyik.Van a tej ami megfizethető és "természetes" a bólti dobozosról nem tudom,hogy ez elmondható-e.Én hiszek az ismerős álltal tartott tehén tejében,hígítva, forralva és tuti nincs gyógyszerezve.
2013. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1. és 3. a normális válaszokat.

2. neked ahhoz semmi közöd, hogy nekünk sok pénzünk van-e vagy sem.Én nem gondolom, hogy árt a tehéntej, én is iszom napi szinten, egyszerűen csak úgy gondolom, hogy még ráér a gyerekem tehéntejet inni.

2013. nov. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!