Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyerekének szokása...

Akinek a gyerekének szokása volt, hogy lefektetés után kimászkált a kiságyból, az hogyan szoktatta le róla?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

..úgy hogy sajnos kénytelen voltam befeküdni mellé..tudom,hogy nem jó de ha 25x kísértem vissza akkor is félve aludt el és éjszaka is kijárkált,keresett minket:"Anya pisilni kel,Anya szomjas vagyok stb"!

Így meg ha mellé fekszek gond nélkül 10 perc alatt elalszik!

Foggalmam sincs mikor fogom tudni leszoktatni róla de látom,hogy nagyon KELLEK neki!

2013. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és így fel sem kel egész éjszaka,durmol reggelig..nekem ennyit megér!!
2013. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudok mellé befeküdni, mert még rácsos kiságyban alszik, 2 éves. Azt próbáltam már, hogy bent maradok a szobájában és lefekszek a kanapéra, de akkor is ugyanúgy kimászik és állandóan vissza kell rakni. Próbáltam azt is, hogy odaülök a kiságya mellé és olvasok mesét vagy halkan dúdolok neki vagy csak simogatom, de akkor is felül az ágyban és kimászik. Pedig születése óta mindig is egyedül aludt el, soha nem kellett altatni, de most egy ideje rászokott erre,hogy fogja magát és kimászik. Pedig álmos, látszik rajta, hogy álmos, szóval nem azzal van a baj,hogy még nem álmos és azért nem tud aludni. Először csak az ebéd utáni alvásnál csinálta ezt, de pár napja már este is. Pedig ebéd után 1-2 hete már nem is alszik, mert hiába rakom vissza hússzor, akkor is kimászik, aztán már úgy voltam vele, hogy ha nem alszik, hát nem alszik,nem erőltetem, viszont így estére már tuti, hogy mindig álmos. De egyszerűen nem tudom, mit kéne kitalálni,hogy leszokjon erről a kimászásról.
2013. nov. 1. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Hétvégente délutánonként mellé fekszem amíg elalszik ez kb negyedóra,hétköznap meg ugye simán alszik a bölcsibe,este pedig kapott éjjeli fényt nyitva az ajtó nappaliban fel van kapcsolva gyengén a lámpa,és 1000szer elmagyarázva,hogy este alvás vagy a kis ágyába anya és apa is megy aludni,max 20 estéből 1szer jön ki.
2013. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja ha nem alszik délután nagyon fáradt és hisztis már délután 5kor neki muszáj az alvás
2013. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!