Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Broncho Vaxom port miben...

A Broncho Vaxom port miben oldjátok fel? Meleg vagy hideg italban? A langyos kakaóban nem olvad el a por.

Figyelt kérdés

Még az lenne a kérdésem, hogy normalis hogy a Kisfiamnak 3 nap utan ismét folyik az orra. Allandoan beteg, ha közösségbe jar. Par napot megy, 2-3 hetet itthon van, es mindig légúti betegségei vannak. Viszont Sosem tud lázas lenni. Ugy gondolom h az immunrendszere nagyon rossz (mondjuk a hasmenos,hányós vírusokat nem szokta elkapni)

Márciusban mar az orrmandulajat is kivették neki. Sok c vitamint kap, kapja a d vitamint is. Azt hittem én naiv h ez a broncho vaxom talan beválik, de megint folyik az orra....


2013. nov. 15. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én teában oldottam fel, de volt, hogy tejben. Ha sokat kavargatod akkor feloldódik. Ennek is van egy hatóideje, ne gondold, hogy 1-2x adsz neki és már mindjárt semmi baja nem lesz. Nem is minden gyereknél válik be, de alapból 30 napig kell nekik adni. Ez után alakul ki valamely védettség.
2013. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi! Es Nektek segített? Annyira elkeseredett vagyok, hogy Ennyit beteg a Kisfiam. Mar felek neki bármiféle gyógyszert is adni, annyit kapott.... 😞😞😞😞
2013. nov. 15. 12:58
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem is majd késsőbb fog hatni!

Az meg hogy soha nem lázas sztem az csak jó mert leküzdi a szervezete a bacit ergó pont ettől erős az immunrendszere!

én örülnék hacsak az orra folyna a kisfiamnak.

Most per pill két hete van itthon,indítottunk egy kötőhártyagyulladással majd lett belőlle egy középfülgyulladás!

2013. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, nekünk segített, kicsit több mint félévig nem volt beteg. De ezt ne úgy értsd hogy az orra sem fog folyni, vagy nem köhög. Hanem ha elkap valami kisebb náthát sokkal gyorsabban ki jön belőle. Mi már 2 kúrán túl vagyunk, a másodikat egy évre rá kezdtem el neki. Azóta szerencsére egyszer kellett itthon is maradnia, mert beteg volt.
2013. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,de én úgy tudom,hogy a tej nyákosít,így megfázás alatt amúgy se célszerű adni. Nem bírálatból írtam...segítő szándékkal ...nálunk se egyszerű,mert a kisfiam szereti a reggeli kakaót,de amikor náthás,akkor nem szoktam neki adni :(
2013. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké, koszonom szepen a válaszaitokat. Remélem neki is hasznalni fog. Szeptembertől mar 3x kapott antibiotikumot. Most 3 hétig volt otthon, ezalatt kapott 2x, kezdődő, majd gennyes középfülgyulladás miatt. Teljesen meggyógyult, ment oviba, 2 napra ra mar megint náthás lett.... Nagyon bízom a porban, ha náthás is lesz nem ilyen sűrűn
2013. nov. 15. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk majdnem 3 hét telt el, mire abba maradtak a tünetek. Most abbahagytuk, mert letelt az egy hónap, már folyik is az orra. :/

De én úgy tudom, tejben nem szabad feloldani. Én pici vízben szoktam, de sokat kell keverni, hogy feloldódjon.

2013. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem adni a 4 éves fiamnak a Broncho Vaxom-ot, túl vagyunk 10 napon és a 20 nap szünetem, közben háromszor volt beteg, nem túl nagy betegségek, de minden második héten itthon van, mert beteg. Gondolom tovább kell szedni, hogy hatásos legyen. Már én is unom a folyamatos betegeskedést. Én is elkapom és az 1 éves tesó is mindig elkapja.

Én reggel gyümölcslébe keverem bele.

2013. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Valaki meg tudja mondani, hogy milyen íze van?

Nekünk is felírta a doki, ki is váltottam, de ha tipikus gyógyszer íze van, és még a gyümölcslében is érezni, a lányom nem fogja meginni. Úgyhogy addig fel se bontom.

2014. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs semmilyen íze, legalábbis a Kisfiam nem mondja. Kitapasztaltam, langyos teában Pillanatok alatt feloldódik.

amugy mar nem adok a gyerekeimnek tehéntejet, hanem növényi porból keszult tejet isznak.

2014. jan. 29. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!