Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányos Anyukák! Milyen...

Kislányos Anyukák! Milyen babakonyhát vettetek a kishölgynek?

Figyelt kérdés
Most nézegetem, Karácsonyra szeretnék venni. Vannak olcsóbbak is, de úgy látom alacsonyak (Ecoiffer vagy valami ilyesmi). Segítenétek?
2009. nov. 18. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az Auchanban vettem 8000 Ft körül volt az ára. A játék katalógusos újságban van. Nem tudom milyen mert nem bontottuk ki. De azt tudom, hogy a főzőlapja hangot add ki.És van mosogató része is.
2009. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly én is szembesültem ezzel a problémával, az akkor 2 éves, ámde magas növésű lányomnak kerestem konyhát. Milliónyit lecentiztem, olyan is volt, hogy "véletlenül" elvittem a gyereket a játékboltba, és "véletlenül" pont ki volt rakva egy babakonyha, amit ki is próbálhatott... De nem találtam még a drágéák között sem magasabb típust.


Végül mi is az AUCHAN-ban kapható "noname"-t vettük meg, és nagyon bevált!!!!!!!!!! A lányom , mikor megkapta, szinte extázisba került, azóta is imádja, húzza-vonja az egész lakásban, de még egy karcolás sem esett rajta, szóval strapabíró kis darab. Megmértem, kb. 45 centi magas a főzőfelülete, a most kb. 104 centi magas lányom vígan eljátszik vele, nem érződik, hogy alacsony lenne neki.

Szóval szerintem felesleges huszonezrekért babakonyhát venni, én maximálisan ajánlom ezt az auchanost.

2009. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm ezt vette a most 2,5 éves kislányának:


[link]

2009. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem az internetről.

Kb 1m magas és van hozzá vasalóállvány, hűtő, mikró, főzőlap, mosogató.Sok edény és kaja.Zöldség, gyümölcs.

2009. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!