Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj lehet abból ha véletlenül...

Baj lehet abból ha véletlenül lejárt probiotikummot adtam a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Másnap néztem meg a dátumot, sajnos már 1 hónapja lejárt, baj lehet?
2013. nov. 17. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A lejárati dátum sohasem az utolsó nap. Mondig hagynak rá pár napot. Hogy lesz e baja? Szerintem nem, de azért figyelj oda rá, és ha valami szokatlant tapasztalsz vidd dokihoz. Máskor pedig figyelj jobban arra is mit adsz neki.
2013. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz! Szerencsére még csak nem is gyógyszer. Egyszer én olyan asztma gyógyszert adtam a kislányomnak ami több mint 1 hónapja lejárt (ünnep volt, lehetetlen lett volna szerezni receptet) az orvosunk jóváhagyásával. Jó volt, hatott is és nem lett semmi mellékhatása.
2013. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, remélem semmi baj nem lesz.

mindig megnézem a dátumot, csak most valahogy kiment a fejemből

2013. nov. 17. 18:25
 4/4 zabmester ***** válasza:

Nem hinném. Ha állagra, színre, szagra olyan volt, mint szokott lenni, akkor nagy baja nem lehetett, nem is igazán lehet percre pontosan meghatározni semminél, hogy mikortól "romlik" majd meg valójában.

Nekem az eddigi tapasztalatom annyi volt lejárt gyógyszerrel (ez történetesen fájdalomcsillapító volt), amikor semmi egyéb nem volt itthon, és éjszaka volt, és nagyon fájt a fejem, hogy egyszerűen csak nem hatott. Mondjuk az már egy éve lejárt, a gyereknek nem is adtam volna olyat, de a magam részéről nem tartottam tőle, bajom nem is lett tőle, csak egyszerűen a hatóanyag már nem működött.

2013. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!