Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet a kislányomnak...

Mitől lehet a kislányomnak állandóan láza, amikor a Mamáéknál tölt pár napot?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki ilyennel? 1-2 napot szokott a Mamáéknál lenni a 4 évesem és állandóan láza van, miután hazajött. 1-2 napig tart, semmi más nem utal betegségre. Mi okozhatja ezt? Lelki traumára nem tudnám visszavezetni, mert normális család vagyunk, anyósomék is szeretettel veszik körül, értenek is a gyerekekhez.
2013. okt. 19. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Oke, h szeretik a gyereket es minden rendben anyosekkal, de attol meg lehet, h a kislanyodat megviseli lelkileg, h tavol van toled. Masik lehetoseg: allergia? Nincs valami a falban (penesz?), vagy az agynemuben (toll/poratka) amire allergias? Vagy valami noveny az udvarban, amit szeret megragcsalni (pl bogyo)?
2013. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Velem ugyan ez volt anno. Már felnőtt vagyok és édesanya. Én is négy éves voltam és amikor a mamáméknál hagyott az Anyukám belázasodtam. Ez lelki okokra vezethető vissza. Ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem szeret ott lenni náluk, vagy nem bánnak vele jól stb.. Inkább nem akar tőletek távol lenni ilyen számára hosszú időre. Én nem hagynám még ott pár napra. És fél-egy év múlva újra megpróbálnám.
2013. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont ezen gondolkodtam ma én is.

Tegnap ovi után át kellett vinni a 3,5 éves lányunkat egy éjszakára a mamáékhoz, mert úgy alakult, hogy a férjemmel mindkettőnknek vissza kellett menni dolgozni éjszaka, és nem tudtuk hova tenni a lányt. Ez még eddig soha nem fordult elé, és valószínű nem is fog, vagy talán 2 évente egyszer.

Ma délután hozta haza a férjem, lázasan.

Állítólag már lázas volt mikor ment, nem tudom, én csak reggel találkoztam vele, akkor semmi baja nem volt, eltekintve 1-2 köhögéstől, persze nem mértem meg, puszit adott, és nem éreztem melegnek.

Még most este is lázasan feküdt le, de remélem hétfőre semmi baja nem lesz.


Ez már a második eset, hogy lázasan jön haza.

Nem alszik ott sokat, talán ez az 5-ik alkalom lehetett, szeret ott lenni, igaz, most mondta a páromnak, hogy maradjon vele ő is.


Én ki nem állhatom anyósomat ( meg van rá az okom), ezért őt hibáztatom magamban a láz miatt, de lehet, hogy semmi köze hozzá, csak lappangott benne valami és most jött elő.


Lehet, hogy tényleg lelkileg is megterhelő neki, bármennyire is jó ott.

2013. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!