Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a gyermekekn...

Mi a véleményetek a gyermekeknek készült étrendkiegészítőkről, vitaminokról?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy van olyan gyerek, akinek egyszerűen muszáj. Mint pl. az én 5,5 évesem, aki állati válogatós, alig néhány ételt eszik meg. Supradyn kids omega 3-at kap.

Meg is szoktam kapni a magamét, mert nem tömöm hallal, gyümölccsel, zöldséggel :)

Ha arra vagy kíváncsi, hogy veszélyesek-e, sztem nem, ha annyit adsz neki, amennyi az előírás.

2013. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vitaminokat én is adok a gyerekeknek. Jónak tartom őket, én magam is szedek vitamint.
2013. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sajnos a mai világban muszály adni a gyereknek mégha változatosan eszik is!A mai gyümölcsöknek,zöldségeknek közel nincs annyi tápértékük mint 30-40 évvelezelőtt!

Egy gyermek napi c-vitamin szükséglete 6-800 mg/nap!Ehhez kb 1 kg-ó citromot vagy 10 kg-ó almát kellene megenni hogy ezt a mennyiséget fedezni tudjuk!(Dr:Lenkei könyvben volt ez tehát nem légből kaptam)

Én c-vitamint 3x200 mg-ot adok plusz Forever Kids tablettából egy nap!

2013. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

öö..lemaradt egy nap egyet!

3,5 éves amúgy

2013. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 krisztivan ***** válasza:
Én nem tartom őket igazán jónak.Szerintem mű cucc:-)Nehezen képzelem el,hogy az egyébként könnyen és viszonylag gyorsan lebomló vitaminokat több évig eltarthatóvá tudják tenni éspedig mindenféle tartósító szer nélkül.DE egyszerűen van olyan élethelyzet és van olyan gyerek akinek kell adni.És kész:-)) Fiam tényleg minden evő de pl.C és D vitamint kell adjak neki.
2013. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden télen kapnak a fiaim multivitamint ,illetve a fiatalabik nyáron is kapott béres cseppet mert rossz evö.
2013. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert a mi dr nénink (akit remek orvosnak tartok)majd lekapott a tíz körmömről ,hogy multivitamint vettem a gyereknek most ,mert nagyon náthás lett.Azt mondta ezek mind szintetikus cuccok semmi szükség rájuk csak pénzkidobás
2013. nov. 20. 16:15
 8/10 A kérdező kommentje:
krisztivan szinte ő is ezt mondta ,hogy a c,d vitaminon kivül mindent meg lehet adni a gyereknek természetes úton(zöldség,gyümölcs)
2013. nov. 20. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
a kisebbik fiamat béres csepptöl hizott 1,5 kg a nyáron ,dokinénink javasolta a béres cseppet mert nagyon gyenge és sovány volt fiam .
2013. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hülyeség

Nem kell hagyni hogy válogasson. HA nem tetszik neki valami akkor éhenmarad ha meg enni akar mindenáron akkor meg zabál. Én így voltam mindent szeretek. Ez nem emberfüggő hanem nem szabad finnyázni hagyni a gyereket

2013. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!