Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bakancs vagy hótaposó vagy...

Bakancs vagy hótaposó vagy mindkettő? Milyen lábbelit vesztek télre a gyermekeknek? Mikor veszitek meg? Már most, vagy csak november-decemberben?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nekünk 1 bélelt meleg csizma volt, meg egy hótaposó. A csizmát hideg száraz időben hordtuk, a hótaposót meg hóban.

Ez így bevált. Az enyhébb napokra pedig volt egy őszi cipője, ezt vastagabb zoknival is fel lehetett venni.

2012. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én egyet szoktam venni a fiaimnak.

Elefantent veszek, ez jó hóban-sárban is, nem ázik be.

Én már most nézegetem, egyelőre interneten, de jövő héten szerintem meg is vesszük.

2012. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már megvettem a kisfiamnak egy magasszárú cipőt egy bundás bakancsot és egy hótaposót.Már jöhet a tél.Nem igazán szeretek az utolsó percre hagyni semmit mert akkor biztós nem lesz a méretében.Most már a télikabátokat is megvettem neki,de ami a legjobban tetszett volna abból már nem is volt a méretében.
2012. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a hótaposót szeretem. Kapott kettőt, így lehet cserélgetni, a kabát még jó rá tavalyról, azt egyébként október végén vettem tavaly a Tesco-ban.
2012. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki ilyenkor vette meg a hótaposot. mennyivel vett nagyobbat?

bocsánat hogy nem a kérdésre válaszoltam!

2012. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyém 2-3 bakancsot fog kapni meg egy hótaposót, de csak akkor veszem meg ha aktuális lesz, mert ki tudja mekkora lesz addigra a lába.
2012. okt. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A méretkérdés engem is érdekelne!:)
2012. okt. 6. 12:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a decathlonban szoktam vásárolni,novemberben kapnak a gyerekeim vastag,magasszárú bakancsot,mielőtt leesik a hó veszek nekik hótaposót is.
2012. okt. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisiamnak egy számmal vettem nagyobbat mint amit most használ.28 as van most neki de még ezt sem éri végig ezért vettem neki 29 est.
2012. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!