Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan érdemes mérni 2 év...

Hogyan érdemes mérni 2 év körüli gyerek lázát? Hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
láz

2013. nov. 20. 11:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Most 21 hónapos. Legutóbb fél éve kellett lázat mérnem, akkor még végbélben persze. Most is a jól bevált módszerrel próbálkoztam először, de már más kell.

Jó lenne tudni azért hogy a 10 másodpercesek tényleg rendesen megmérik-e a lázat?

2013. nov. 21. 12:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Amit kuldtem linket, az rendesen mer, osszehasonlitottam az uveggel es kb. ugyanannyi mindig (magamon probalom ki mindig es lazasan is annyit mert). En szeretem ezt, mert gyors.
2013. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 10 másodperces.

Mi is a Brendonban vettük, és szerintem is jól mér.

Annak, aki szerint szerencsétlen a gyerekem: Mindenki a sajátját ismeri, és az alapján, legjobb tudása szerint jár el. Én nem tudom olyan precízen tartani a hóna alatt, mert amikor így jártam el, akkor nem mutatott lázat, holott igencsak magas volt... És addig, amíg a kislányom könnyen megengedi, hogy a fenekében mérjem, ott fogom. Nyilván nem fogom ott 5 mérni évesen is, de szerintem alig 2 évesen simán belefér.

2013. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!