Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen társasjáték való 3-4...

Milyen társasjáték való 3-4 éveseknek? (Kisfiú vagy unisex)

Figyelt kérdés
3 és fél éves kisfiamnak szeretnék egy társasjátékot, ami az első társasa lenne és olyat, ami fejlesztő, vagy aranyos. Tehát valami normálisat. Tudtok ajánlani?
2013. nov. 21. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ennyi idős a kisfiam és én a FIGURIX-et néztem ki neki (egyelőre csak 1 dobókockával fogjuk játszani, de szerintem nagyon gyorsan belejön majd), illetve a kisvakondosból van olyan (NEM a kisvakond és barátai, hanem a régi társas felújítva), ahol körben mezőkön kell lépkedni és elérni a célt, a dobókockán nem számok, hanem labda, virág, stb van, talán a virággal kétszer lehet lépni :)


Igaz, hogy nem társas, de amit én nagyon szeretek még (és veled vagy kis barátjával is tudja együtt vagy felváltva játszani):

- LOGICO primo

- LÜK bambino

nyugodtan veheted a 4 éveseknek való füzeteket is, mert sok belőlük abszolút megoldható.

Illetve épp tegnapelőtt vettem meg a CAMELOT JUNIOR-t, a fa várépítős-logikai játékot, ez is díjnyertes volt talán tavaly.

Sokan dicsérik még a CSIGAFUTAM-ot, nekem elég egyszerűnek tűnik, akkor a kisvakondos már jobb.

Szép napot.

2013. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. nov. 22. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a kisvakondost abszolút nem ajánlom, egyszerű ki nevet a végén, bármikor bárhol játszhat olyannal, ráadásul a kiütés lehetősége miatt még nem is neki való. (Meg amúgy is millió jobb játék van, bármilyen életkorban). Plusz még a kivitelezése is semmi extra, a figurák egyszerű hétköznapi mindenhol kapható bábuk, szóval ha mindenképp arra vágysz, kinyomtathatod otthon a táblát, egy kockára ráragasztod a tulipán-fenyő-napocska-stb képét, és 100 forintból lehet játszani a nyolcvanmilliomodik fajta ki nevet a végént.


Pappsatt, Viva Topo, Szellemlépcső, Kis gyümölcsöskert, Carcassone gyermekei, Panic Lab (esetleg könnyített szabályokkal), négyévesen már mind játszható.

Elsőnek mondjuk jó választás egy kooperatív társas, mint a kis gyümölcsöskert, de igazából a többibe is hamar belejönne szerintem.

2013. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!