Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Este hánykor fekszik le az...

Este hánykor fekszik le az ovis gyermeked?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 18:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5 és 3,5 évesek.

Hétköznep 8-fél 9 körül kerülnek ágyba, még 1 mese vagy pici éneklés, kb 9-kor alszanak el. Reggel 6-kor ébredés. hétvégén előfordul, hogy max egy órát csúszik a lefekvés, de másnap ugye tovább is alhatnak.

Ebéd után is még alszanak kb 1,5 órát.

2013. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

4 éves fiam van

este nyolc előtt fogat mosunk,aztán irány az ágy.én még 20-30 percet fekszek mellette,mesét mondunk közösen,énekelünk,mondókázunk.legkésőbb fél 9-kor kijövök,pár perc és alszik.reggel hétkor keltem,nyolckor megyünk az oviba

ha nappalos vagyok,akkor fél hétre megyek reggel dolgoznbi,akkor hatkor kel.

2013. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
4 éves leányzóm este 9körül alszik el (oviban alszik délután) és reggel fél7-7kor kel.
2013. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azon is múlik, van-e iskolás testvére, amióta van iskolásunk, minden gyerek 8-kor ágyban van, különben nem tudnának reggel időben felkelni. Emiatt természetesen korábban is mennek oviba, mert egy menettel kell elvinni az összeset iskolába, óvodába, és emiatt 6 - fél 7 körül kell kelni.

Ezt csak úgy lehet elérni, ha 6-kor már indul a vacsi, fürdés, stb., még akkor is, ha a nagyobb később ér haza különóráról és ő lesz a sorban az utolsó. Ha nem így történik, az az iskolás teljesítményére erőteljes hatással lesz. Ez a kérdés csak addig kérdés, amíg nincs iskolás a családban.

2013. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!