Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van értelme elvinni 3 és 5...

Van értelme elvinni 3 és 5 éves gyermekeket cirkuszba?

Figyelt kérdés
Az Univerzum fényeire mennénk. A nagyobbik már kérte, hogy menjünk bohócot nézni, de a kisebb nem tudom hogy bírná 2 órán át. Vitt már valaki ilyen pici gyerkőcöket cirkuszba?

2013. nov. 28. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
2 évesen vitte el a lányomat a keresztanyukája. Én még vártam volna vele, mert meg voltam róla győződve, hogy úgysem fogja érdekelni. Megbeszéltük, hogy amíg bírja maradnak, aztán kijönnek. Lányom végig bírta és azóta is meséli, hogy mi mindent látott. Főleg a fények érdekelték, de a légtornászok is nagyon tetszettek neki, meg persze az állatok :-) De szerintem ez főleg gyerekfüggő...
2013. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő, hogy leköti-e annyi ideig. A lányom 3 éves volt mikor először vágyott cirkuszba. Egy élmény volt. Szerintem ha nagyon szeretik az állatokat meg érdekli őket, akkor vidd el őket.
2013. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3,5 és 5 évest vitt el most sógorom cirkuszban. a 3,5 éves tátott szájjal nézte, az 5 éves végig zizegett,. alig bírt megülni a fenekén :)


legelőször 2 évesen vittem, enyém imád(ott) már akkor is minden ilyet, sose volt probléma, bánszínházba is jártunk... szerintem gyerek függő, nem életkor

2013. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fiam három éves múlt,amikor voltunk,és nagyon élvezte.nem kellett hamarabb kijönni

azóta is meséli,pedig több,mint egy éve volt

nekem viszont borzalmas élmény volt,majd megfagytam,annyira hideg volt.Én még nem volktam előtte télen cirkuszban,azt gondoltam,hogy a fűtött nézőtér azt jelenti,hogy nem fogunk szétfagyni,ennek megfelelően nem öltöztem nagyon fel.Szerencslre a fiam rendesen fel volt öltözve,de a székek is nagyon hidegek voltak.volt nálunk váltóruha,azt raktuk magunk alá

2013. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 évesen vittem nagyon élvezte!!Tátott szájjal végig ülte!
2013. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!