Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen idős kortól lehet...

Milyen idős kortól lehet rendes nagy, puha fürdőlepedőbe / törölközőbe törölköznie a gyerkőcnek? Van értelme egyáltalán ezeknek a gyerek fürdőlepedőknek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

most ez vicc? :)

mindig is olyanba töröltem, nem jövök rá a kérdésedből, hogy mi okból ne lehetne használni :D

2013. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan lehet:)tényleg miért is nem?
2013. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
abba törlöd amiben akarod. nem lesz baja hidd el a felnött tölöközötöl sem.
2013. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi születésüktől kezdve olyanba töröltük őket, a nagy most 3 éves, és még mindig azt használjuk.
2013. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó, hát na... Így utólag én sem tudom, mi értelme volt a kérdésemnek. :)

Egyik nap láttam egy ilyen kis fej résznél háromszögletes fürdőlepcsit és le volt árazva, meg szép volt, jó volt. De aztán eszembe jutott, h igazándiból miért is akarnám én ezt megvenni... Mert nem tud többet / mást mint a normálisak, csak gyerekesebb, meg drágább...

:)

2013. aug. 20. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Annyi értelme van, hogy keres vele a gyártó. :) Én is nézegettem őket, de aztán nem vettem.

És milyen jól tettem. 4-et kaptunk a babalátogató ismerősöktől. :) De nem azt a legkisebb fajtát, ami csak az újszülöttnek jó, most 3 éves a fiam, és még használjuk. Mondjuk az oltári, ahogy ráhúzza a fejére, és futkos, a törölköző meg lebeg utána. Mint egy fehér Zorro. :))

2013. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szeretem a gyerek törölközőket, márhogy ezeket a kapucnisakat. Kicsi, be kell osztani a sarkait, hogy mindenhova elég legyen. Vagy kifogóba töröltem, az volt a legkényelmesebb, vagy nagy törölközőbe. De most pl van fürdőponcsója, az tök jó, szerintem. De ez nagyobbacska babáknak jó csak.
2013. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én vettem gyerek fürdőlepedőt! Kb 1 évesen kinőtte uh nem sok értelme volt :-)

Szóval inkább ne vegyél...

De szerencsére vettem egy nagyobb gyerek fürdőlepedőt is, ami azért legalább iskolás koráig jó lesz, azt a fejére teszi és abban tud rohangálni :-)

Mindenesetre azt a mini méretűt amit babáknak árulnak semmi értelme megvenni és persze akár már kezdettől fogva törölheted "felnőtt törülközőbe" is.

2013. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kifogó (van sima pelenka anyagú is) azért praktikusabb csecsemőknél, v ducibb gyerekeknél, mert vékonyabb anyagú és jobb nedvszívó, mint a frottír törölköző, könnyebben fertőtleníthető is (hypo, vasalás, esetleg kifőzés, magasabb hőfokon való mosás, stb). Amíg kényelmesen bebugyolálható vele a gyerek, addig érdemes használni.
2013. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyi értelme van,hogy cukik benne.

De venni nem vettem,sejtettem,hogy úgyis kapunk babalátogatókor.Lett is 3 darab,micimackós,egérkés,meg valami macis.De ki is nőtte hamar,1 éves se volt amióta rendes nagy törölközőt használunk.

2013. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!