Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiúnak már való az...

4 éves fiúnak már való az alábbi mesekönyv?

Figyelt kérdés

[link]


12 klasszikus mese. (Benne olyan mesékkel, mint pl. Rút kiskacsa, Piroska és a farkas, Pán Péter, Pinokkio, Hófehérke és a hét törpe,Bambi, Jancsi és Juliska, Hamupipőke, Csizmás kandúr)


2013. nov. 28. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a konkrét kötetet nem ismerem, de ha megengedsz egy tanácsot: Mielőtt megveszed, azért lehetőség szerint lapozd át, olvass bele. Megmondom őszintén nekem vannak fenntartásaim az ilyen mesegyűjteményekkel, mert némelyikben felháborítóan lebutítják, lerövidítik a meséket, pocsék nyelvezettel dolgozzák át.

Egyébként 4 évesen tökéletesek az ilyen mesék, olvass neki minél több ilyet, persze mellette nyugodtan mehetnek a kortárs mesék is!

2013. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Beleolvastam és jónak tűnt a szövege. Mert nekem is az a tapasztalatom, hogy egy csomó ilyen gyűjtemény van és némelyiknek olyan bugyuta a szövege, se eleje, se vége a meséknek...

Illetve használtan találtam egy ajándékozásra alkalmas példányt belőle. Így a bolti ár kevesebb mint feléért meg tudom venni.

2013. nov. 29. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!