Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló dolgozó anyukák,...

Egyedülálló dolgozó anyukák, meséljetek nekem kérlek, hogy hogyan oldjátok meg a napi dolgokat, az életet?

Figyelt kérdés

Én nemsokára egyedülálló leszek, még nem is fogtam fel. Még nem költözött el.

Mit kell máshogy csinálni, mire kell figyelni, hogy kell elkezdeni, milyen az élet egyedülállóként?

Exem anyukája majd valamit fog tudni segíteni és az exem is ígéri hogy mindenben ott lesz, de el sem tudom képzelni ezt az egészet.


2013. nov. 30. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nem áltatlak, baromi nehéz lesz ez igaz.

De ha van segítséged akkor megoldható.

Mondjuk a javarésze így is a te nyakadba szakad mindennek, de idővel belerázódsz hidd el.

Én 1 éve vagyok egyedül és már mindenbe remekül beleszoktam.

2013. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első 4-5hónap kemény,mire tényleg belejössz az egyedül mindent én-dologba.

Ne alapozz arra amit most igérnek,inkább legyen kellemes meglepetés ha be is tartják!Nekem pont fordítva lett!Mindenben ott vagyunk segítünk,majd így megoldjuk,úgy elvisszük a gyereket játszó térre míg te ezt meg azt elintézed...stb.stb.

Rengeteget sírtam,csalódtam,h.ebből semmi nem úgy lett.Tudom,h.csak én vagyok neki és magamnak!Ma már jobb 1év után de nem könnyű!Nehéz megszokni a hirtelen sok szabad időt,ami persze hirtelen semmire nem elég!Amit addig a családra fordítottál időt csak a tiéd lesz,viszont amit addig az ex oldott meg,azt most neked kell.Rossz lelkileg feldolgozni,h.nem így tervezted,családban szeretted volna felnevelni,stb.

De idővel jobb és jobb és még ha néha vannak meglepő és váratlan feladatok,már könnyebben veszed az akadályokat!;-)

2013. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!