Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes, egyedülálló...

Kisgyerekes, egyedülálló anyukák, hogy látjátok a jövőt egy új kapcsolat terén? Kinek, hogy alakult?

Figyelt kérdés

Én lassan fél éve vagyok egyedül 2 pici gyerekkel és igen csak bonyolultnak tűnik "pasizni" így. Nyilván vágyom én is egy normális, szerető párkapcsolatra, családra, se a gyerekek vannak nálam az első helyen, hogy lenne nekik is a jó...

Nálatok hogy alakult, vagy hogy gondolkodtok erről? Mit tartotok szem előtt? Minden érdekel ezzel a témával kapcsolatban. Pozitív és negatív vélemény, tapasztalat, minden! :)


2013. júl. 12. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én azt sem tudom, egyáltalán hogy lehet így ismerkedni, hiszen egyedülállóként akárhová megyek, ott van velem egy kisbaba is és egy férfi automatikusan ilyenkor arra gondol, hogy ez a nő már foglalt.

GYES-en vagyok, így munkahelyi ismerkedés is kilőve, a netes társkeresőkben meg nagyon nem bízok.

2013. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ősszel voltunk baba börzén, s mellettünk árult egy pali, es 3 nő.

A palinak nagyon jó dumája volt, vicces volt, de nem volt valami jóképű ...

A három nő közül azt hittem a kis alacsony kövér a felesége, erre a magas nagyon csinos szép arcú! S kiderült, elvette a nőt, akinek 4 gyereke van, s együtt nevelik már 10 éve a gyerekeket!

Szóval látod, lehet találni olyat, aki több gyerekkel is akar, s a nő nem is dolgozott , a pali tartotta el őket!

2013. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Annó nagyon sokat ismerkedtem neten, s bizony találni nagyon sok normális palit!

Ott legalább előre tudja tisztázni az ember, van gyerek, nem tud bármikor randira menni mert a gyerek vigyázást meg kell oldani, vagy gyerek program közben lehet randizni...

Vannak elvált gyerekes palik is, akik társat keresnek!

2013. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én gyerektelen vagyok és így sem találok.
2013. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyedülálló, csak olvasgattam a válaszokat. A férjemmel 8 éve jöttünk össze egy társkereső oldalon, boldog család vagyunk, 1 baba, tervezzüka másodikat. Egyik barátnőm szintén társkeresőn ismerkedett, ők is évek óta együtt vannak, 2 gyermekük született. Nyugodtan ismerkedjetek, ha nem sikerül elsőre, mert nem szimpi a pasi, akkor másodikra, harmadikra...
2013. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm 23 éves és 1,5 éves a lánya és immár 2 hónapja boldog kapcsolatban él,pedig 6 hónapos terhes volt,amikor elhagyta a pasija. Jelen pillanatban szintén 23 évesen 1,5 babával egyedül vagyok és én nem értem,hogy lehet így pasizni. Jó én nem tervezem ,mert csak gyakorlatban vagyok most egy ideig egyedül. De 1 szabad percem nincs. Nekem nagyon sok fiú (!) ismerősöm mondta azt,hogy őket nem érdekli,hogy ha a nőnek van már gyereke,mert ha komoly kapcsolatot szeretne,akkor a gyerek nem akadály. Meg hogy nagyon nagyon sok olyan nő van,aki úgy van vele,hogy gyerekkel már nem kell senkinek,pedig nem így van. De az tény,ha én partnert keresnék,akkor neten tenném,hogy már az elején tisztázhassam hogy anya vagyok! Mivel most egyedül vagyok,nagyon sok olyan ember volt,aki szeretet volna komolyabb dolgokat tőlem... Bár a barátnőm szingli és gyereke sincs és egy normális pasit se talál,bár ez be tudható a "mi" korosztályunknak
2013. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Háát a netes ismerkedéstől picit félek, néha olyan rosszakat hallani, néha meg persze jó dolgokat. :) Én most 26 éves vagyok, szerintem viszonylag "fiatal" és tudom még sok időm van megtalálni az igazit... Igazándiból van egy pasi most, aki tetszik. Egyedülálló és ő neveli a kisgyerekét. Szerintem picit bejövök neki, de azt mondta múltkor, hogy sok lenne neki 3 gyerek.. Nem tudom mennyire gondolta komolyan, vagy csak hirtelen felindultságába mondta-e? :/ Arra gondoltam, hogy legközelebb mikor találkozunk, nyitunk felé egy kicsit és meglátom, hogy veszi a közeledést... Persze nem rámászok!!! :D :D Csak egy-egy pillantás, érintés, stb.. Érdemes megpróbálni szerintetek? Én szeretném, aztán kiderül majd mi sül ki belőle... Maximum lekoptat! :D Akkor egy ideig majd hanyagolom a dolgot, aztán, ha feltűnik a színen egy újabb szimpi pasas, akkor újra foglalkozok a dologgal.. ;)
2013. júl. 13. 02:10
 8/11 A kérdező kommentje:
* NYITOK felé
2013. júl. 13. 02:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassa-e még valaki, de azért leírom, hogy a hétvégén találkozok vele. :) Majd meg látjuk mi sül ki belőle... :D
2013. júl. 26. 00:20
 10/11 anonim ***** válasza:
5. vagyok, drukkolok hogy minden jól alakuljon! :)
2013. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!