Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokat eszik de miért nem...

Sokat eszik de miért nem hízik 4 évesem?

Figyelt kérdés
Naponta 1-2 x megy Wc-re nincs hasmenése de sokat kakil .
2013. dec. 5. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Örüljön neki! Valószínűleg nagyon jó az anyagcseréje a kicsinek! Ne is akarja elhíztatni! :)
2013. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rémisztgetnek az óvónők ,hogy miért nem hízik ha ilyen sokat ,rengeteget eszik ??? Vigyem vérvételre vagy mit tegyek ? Esetleg Gasztroenterológushoz ?
2013. dec. 5. 19:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gilisztás?
2013. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem vakarja a fenekét, nem alszik nyugtalanúl!

Kakiltasd bilibe, s Túrd meg a székletet nincs-e benne. Ha nem látsz benne, Takard le a bilit, s várj 2-3 órát, ha van benne előjönnek.

2013. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy az lenne ... Ha itthon nem is veszem észre ,mert olyan a Wc de az oviban nem csúszik le rögtön a kaka,ott csak észrevennék . Nem vakargatja a fenekét !
2013. dec. 5. 20:21
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hízik vagy nem hízik eleget ahhoz képest, hogy sokat eszik? Hány kg?


Kislányom 3,5 éves, nagyon sokat eszik - óvónők szerint is -, és nem hízik úgy, ahogy kéne. Azaz hízik, mert 1 év alatt hízott 2 kg-t, de mégis csak 12,5 kg:-(. Kiderült hogy vashiányos, de a drnő szerint csak ilyen alkat. Orvos mit mond?

2013. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Semmit nem mond .. legyint rá és azt mondja örüljek neki .. Hát annyira azért nem örülök ! 109 cm és 14.5 kiló .. Annyira vékony :( pedig eszik nem keveset ! Van olyan ,hogy reggelire az oviban 4-5 lekváros kenyeret ! Vasat elkezdtem neki adni de persze olyat amit vény nélkül kaphatok ..
2013. dec. 5. 21:02
 8/14 anonim ***** válasza:

hány kg volt 3 évesen ? de lehet hogy ilyen alkat.


lányom most 14,5 kg de már nem hizik olyan gyorsan mint 2 évesen.és mégsem agodom rajta mert jol eszik hizik is ,ennyi.

2013. dec. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Gondolod hogy oviban nézegetik a kakáját????

4-5 szelet lekváros kenyér reggelire és ilyen vékonyka??Hát én ezt biztos nem hagynám annyiban!De te tudod!

Jól írja az egyik válaszoló először zárd ki a férgességet(kakiltasd biliben várj vele majd túrd meg)ha nem giliszta akkor vérvétel!Gyerekdoki mit mond??

2013. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Lehet alkati is. Én is sokat ettem, mégis gyerekként nagyon sovány voltam, és felnőttként, 35 felett is vékony vagyok. Persze egy vérvétel nem ártana.


6.vagyok.

2013. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!