Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az, ami abszolút menő most...

Mi az, ami abszolút menő most az oviban?

Figyelt kérdés
Unokahúgom kiscsoportos,és szeretnék neki vmi olyan ajándékot karácsonyra,amitől nagyon menő lesz az oviban :-)
2013. dec. 6. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Bogyó és babóca.
2013. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lányom is kiscsoportos. A bogyóbabóca nála lecsengett 2,5évesen.

Nálunk most a hercegnős vagy a pónis ruhák a menők.

2013. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettessel értek egyet, hercegnők és pónik, nyomokban esetleg Eperke és Hello Kitty (nekem fiam kiscsoportos, de látom a kiscsajokat nap mint nap).
2013. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk minden ami csillog. Vegyes csoport, és minden korosztályban.

Lányomnak vettem egy calzedoniás csillogos harisnyát(ö választotta), és mikor bevittem az oviban benne, az összes kislány körénk csoportosult és megállás nélkül az ö harisnyáját nézték. Ès mikor az egyik mutatta, hogy az ö polója is csillog az senkit nem érdekelt.


Szülökkel adventi kisházakat csináltunk a gyerekeknek az oviba, ott is az összes lány a csillogos házakra buktak teljesen.

Nálunk játékot Tilos bevinni.


A lányomnak ugyan olyan aldis overálja van mint egy másik kislánynak és még a nevük is egyforma, ettöl is nagyon menök lettek, minden kislány velük foglalkozik, hogy ugyan úgy hívják öket és egyforma ruhájuk van.

2013. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szóval a csillogós hercegnős ruha,ok

eddig mindig hello kittyre meg minniere vadásztam,ezek szerint nekem tetszik az jobban

és esetleg játék?

2013. dec. 6. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg így van, a csillogós cuccok a legmenőbbek. Meg nálunk a csini szoknya vagy ruha, és minél pörgősebb legyen.

Játékot nálunk sem lehet bevinni, mert ha elrontják azért nem vállalják a felelősséget.

Esetleg körbenézhetsz a Claire üzletekben, ott nagyon sok szép dolog van kicsiknek is: koronák, hajgumik, gyerek körömlakkok, kistáska, mindenféle csajos cuccok.

De ez attól is függ mennyire csajos a kislány.

2013. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a trambulin a kedvenc.Meg a Boribon... Egyébként a lányom is HKt szereti nagyon..
2013. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!