Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rágózik kisgyermeked? Milyen...

Rágózik kisgyermeked? Milyen gyakran és milyen rágót kap?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 2x3x, gyerekragot ragozik, aztan ra is un egy darabig. 4,5 eves lany.
2013. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4 éves, eddig csak 'olvadós rágót' kapott (Maoam stb.)
2013. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
4 éves. Havonta 1x rájön a rágózás. orbit gyerekrágót szoktam neki venni.
2013. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3,5 éves lesz a kislányom és még nem kapott rágót, egy darabig nem is szeretnék neki adni.
2013. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én is veszek kb havonta egy dobozzal. Abból a 4 évesem is kap, ha kér, de egy nap csak egyet, és nem minden nap jut eszébe, amúgy meg hamar elfogy, mert én eszem. De csak xilites rágót veszek. Pár percig rágja, ha elmegy az íze kiköpi. De van, hogy "lenyelődött".
2013. dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,2 éves kora óta.Gyerekrágót,mert a mentolos ízt nem szereti.Van,hogy naponta 2-3db is elfogy,van,hogy 2-3 hétig egy sem.
2013. dec. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3,5 éves kislányom minden nap kap, csak cukormentes orbitot, gyümölcs ízűt vagy a gyerek orbitot. Mivel sokszor nyaggat, hogy kér valamit, inkább rágózzon mint cukrokat, nyalókát fogyasszon minden nap!
2013. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányom kb 3 éves korától rágózik. Eleinte gyümölcsöset, most már az erősebbeket is. Kb 5 éves volt, mikor vettem magamnak Airwaves Extreme rágót, én nem bírtam megrágni, ő simán. Élvezte is, hogy övé az egész csomag, nem kell osztozni rajta senkivel.:)
2013. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én 20 hónaposomnak a mániája lett a rágózás. Gyerek rágót kap és még egyszer sem nyelte le. Naponta többször kér de 5 percnél tovább nem rágja.
2013. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!