Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről a babaházr...

Mit gondoltok erről a babaházról? Megéri? (2 évesnek) Valaki esetleg látta már élőben hogy mekkora lehet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
link?
2013. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja bocs lemaradt :-)


[link]

2013. dec. 13. 13:00
 3/6 A kérdező kommentje:

na újra

[link]

2013. dec. 13. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
2 évesnek még korai! kb 3 éves kortól kezdődik az a fajta érett szerepjáték, amikor a gyermek már a bábuknak "életet" ad. Persze lehet extra érett 2 éves, de nem jellemző, hogy ki tudja használni.
2013. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A keresztlányom már ovis volt mikor ilyet kapott, akkor nagyon szerette, rengeteget játszott vele, szerintem egy két évesnek még korai. Neki még inkább egy babakonyha lehet jó.
2013. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

második szülinapjára kapott a lányom (igaz, nem fát, hanem playmobil-t), imádta, rengeteget játszott vele - és a mai napig így van, pedig már 5,5 éves.

a családban van ilyen aldis fa házikó, szeretik, bevált, jó minőségű, szerintem jó árban is van egyébként. ha nem felejtem el, megnézem a napokban a méretét

2013. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!