Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kell pont fehér harisnya...

Miért kell pont fehér harisnya az karácsonyi ünnepségre? Hol tudnám megvenni, mrt még nem sikerült találnom?

Figyelt kérdés
Gyermekem most nagycsoportos az oviban, neki kell.
2013. dec. 16. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pont ma vettem a kínaiban. Vékony anyagú, de nem nejlon.
2013. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is angyalka lesz a betlehemesben:) Én H&M-ben vettem egyszerű fehér harit a lányaimnak. Most a fiam hordja nadrág alá...
2013. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
a növérem ovonő, és énis láttam náluk az ovibam fiut fehér harisnyába,sőt mikor gyerek voltam még első osztályos évnyitora anyukám is adott rám!
2013. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu.Én, amikor ovodából ballagtunk,a fiúkra fehér harisnyát kértek fekete rövidnadrággal.Ezt anyámtól tudom,mert én alig emlékszem rá,arra még kevésbé,hogy milyen műsort adtunk elő.Ennek lassan negyven éve,de szerintem ez akkor a fiúknak is természetes volt a fehér harisnya.És utánna is hordtam(már nadrág alatt),amig ki nem nőttem.A kérdésedre a válasz:Tesco,kínai ruházat,zokni-harisnya szaküzletek.
2013. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!