Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam lába 19-s, még nem...

Kisfiam lába 19-s, még nem megy egyedül, téli bakancsbol 22-t vehetek neki vagy ez tulzás? Magas a lábfeje a 19 nem megy fel csak vékony zoknival harisnya nem fér bele. Narancs-fehér az lányos vagy fiunak is megvehetem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha még csak 19-es a lába, akkor legfeljebb 21-est vegyél.

Nyugodtan vehetsz narancs fehéret fiúnak is.

2010. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Minek vennél 3 számmal nagyobbat??? Ha vezeted, nem lesz neki kényelmes. Hameg egyáltalán nem jár, csak babakocsiban tologatod nem kell neki bakancs, csak a bundazsák.
2010. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is magas és széles lábfeje, ő 2 számmal kapott nagyobbat. Szerintem te is max. 2 számmal vegyél nagyobbat, a 3 már nagyon sok :S
2010. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg másik fazont.

Kisfiamnak is iszonyat magas lábfeje van, és neki csak 1 bakancsot sikerült találnom, amibe még a vastag plüss rugis lábát is bele tudom nyomni, nemúgy mint a többibe, még zoknival sem ment bele.

Az én fiam sem megy még, neki 21es a lába, és 22es bakancsot vettem, de szerintem ahány számozás, annyi méret.

2010. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam első cipője 20-as volt 11 hónaposan, ez idén márciusban volt, de ő már 10 hónaposan elindult. Most télire 22-es bakancsot vettem neki, ez kicsit nagyobb, hosszú lesz a tél, szóval jó kell legyen rá tavaszig, és az még minimum három hónap.Elég széles lába van. Csak akkor vegyél rá nagyobbat, ha harisnyával nem lötyög a lábán!!! Bár, ha még nem jár, akkor nem gond ha lötyög, de ne szorítson!!! :)
2010. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Annyira imádom az olyan okostojásokat, hogy ha nem megy, ne adj rá bakancsot, elég az x réteg zokni, harisnya, takaró, bundazsák, stb...

Az én babám sem jár még, és amíg nem vettünk neki bélelt bakancsot, jéghideg volt a lába. És nem azért, mert rossz a keringése, hanem azért, mert fázott. Az enyém is szokott fázni, pedig én mozgok közben.

És minő véletlen amióta a bélelt bakancs van rajta, minden séta után kályhamelegek a lábai.

2010. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, amíg nem jár fölösleges bakancsot venni, mi is bundazsákoztunk.
2010. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitö válaszokat!
2010. dec. 17. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak most 20as a lába, és 23-as bundás hótaposót kapott. Még ő sem jár, de hamarosan fog. Így legalább belefér zoknival, harisnyával is a lába, illetve tél végére sem kell új bakancsot vennünk, mert ez tuti jó lesz. Egyébként meg nem olyan nagy a különbség (esetünkben) a 22-es és a 23-as között!
2010. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a kérdésedre a válaszom hogy nyugodtan vedd meg a 22-est neki, mert ha elkezd járni gyorsan nő a lába. Nem mellesleg a nagyobb bakancsba könnyebben belemegy a magas lábfeje is!
2010. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!