Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki egy...

Szerintetek jól néz ki egy évnyitóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Én nagyon uncsinak tartom az ünneplő ruhát évnyitóra, és ezért egy eléggé más felállást gondoltam..

Felvennék egy fekete farmer rövidnadrágot, fehér harisnyát, fekete magassarkút, és valami jó felsőt. Utálom a szoknyát, szóval szoknyát tutira nem vennék fel. Barna harisnyát meg alapból nem veszek fel, mert utálom a barna színt. Vagy fekete, vagy fehér. 17/L



2013. aug. 29. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem el, hogy 1,5 órát nem lehet kibírni egy szoknyában és egy fehér blúzban magassarkúval.

Kicsit idegesítő már a mai fiatalok lázadása.

Legalább egyszer az életben (mondjuk az évnyitón) meg lehetne jelenni normális, alkalomhoz illő öltözékben.

A rövidnadrág pedig férfi viselet, ünnepélyre meg pláne nem illik.

22/f

2013. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

rózsaszínt meg a nők viselnek,nagyon maradi a gondolkodásod és ha mi ne szóljunk be a páwáknak akkor a pasik is hagyjanak minket nadrágban lenni...

amúgy szerintem jó lesz,azért az nem ártana a a felső fehér lenne,néhány helyen figyelik az ilyet,amúgy én is hasonlóan megyek majd az évnyitóra

2013. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

sztm jó lehet hogy a fehér harisnya túlzás


én is utálom a szoknyát

2013. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem az ünneplő barna harisnyában és magassarkúban isteni
2013. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Én úgy vagyok vele, hogy a barna harisnya az nagyon öreges.


Barátnőim szerint nekem nagyon jól áll a fehér harisnya, mert őszerintük jobban kiemeli a lábam formáját.

2013. aug. 30. 19:04
 6/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak.


Ha te ennyire demagóg vagy, akkor kérlek menj el te szoknyában, és tudd meg milyen rossz érzés, amikor esetleg 40 fok melegben befülled a levegő a szoknya alatt.

2013. aug. 30. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:

"40 fok melegben befülled a levegő a szoknya alatt."


Abban igazad van, hogy fiúként nem vagyok egy tapasztalt szoknyaviselő, de azt nem nehéz belátni, hogy egy nadrág alatt sokkal inkább "befülled a levegő", mint egy szoknya alatt, ami sokkal szellősebb viselet.

A hagyományos ünneplő öltözék ezerszer szebb és csinosabb, mint az ilyen modernül összeeszkábált, ízlésficamos összeállítások. De ha neked ez tetszik, akkor jelenj meg így, nekem aztán mindegy.

22/f

2013. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dehogy öreges a barna harisnya szerintem a nők 60%-a barna harisnyát hord és a barna harisnya nagyon jól néz ki mini szoknyával és magassarkúval úgyhogy szerintem próbáld ki küldj róla ide egy képet és akkor jobban eltudom mondani hogy szerintem mi illik rád de én úgy gondolom egy nőn nagyon jól néz ki a barna harisnya magassarkúval.
2013. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad idén már nem hiszem hogy 40 fok lenne :)
2013. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!