Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak a gyereke is végez...

Másnak a gyereke is végez önkielégítéshez hasonló mozdulatokat 3-4 évesen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Mit?? Hogy???,

Az, hogy ismerkedik a testével, ez teljesen normális. De hogy önkielégít......ááh, ez durva!

Az én 23 hós fiam olyan is lelkesen nyújtja a kukacát......., meg feltekeri az ujjára. Komolyan rossz nézni, de ő meg v9gyorog...

2013. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom! Ugyanis halál komolyan tettem fel a kérdést mert, az én lányom bizony ezt teszi,amit nyilván ne úgy képzelj el,hogy "benyúl oda"! Beszéltem már erről a védőnővel aki szerint ez normális,és nincs ezzel semmi baj,amíg ezt nem "nyilvánosan" (oviban stb.. teszi. Viszont engem zavar,és érdekelne, van-e másnak is tapasztalata ezen a téren!?
2013. dec. 18. 15:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 4 éves, még soha nem csinált ilyet.
2013. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen csinálja.

3 éves a fiam, 2 éves korában csinálta egy időben, hogy húzogatta magának a kukiját, meg piszkálta, aztán abbahagyta. Most a napokban újrakezdte. Elbújik a másik szobában, letolja a nadrágot és csinálja.

És egyébként ez teljesen normális. Több helyen is olvastam, hogy ilyen korú gyerekek csinálják és hogy nincs vele gond, már egész ilyen kicsi korban elkezdik felfedezni magukat ott és ez nekik is olyan jóleső érzés.

Annyi a lényeg, hogy valóban nyilvánosan, oviban pl. ne csinálja.

2013. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyakori dolog a gyerekeknél, kislányoknál ritkább, de azért előfordul. Az enyémek még picik (bár a 15 hónapos fiam alig várja, hogy levegyem róla a pelenkát és máris a kukacán a keze, húzza-nyúzza, felállítja és vigyorog...)


De volt egy kollégám, tudom, hogy a 3 éves lányánál ugyanez volt a gond, a kislány szó szerint önkielégítést végzet, szegény már tőlem kért tanácsot, teljesen kétségbe voltak esve már a feleségével. A kislány törökülésbe ült úgy hogy a sarka a csiklóját dörzsölje és úgy lovagoltatta magát egészen az orgazmusig, durva volt de ezt napi szinten csinálta. Végül nem tudtak vele mit kezdeni, szakemberhez is fordultak, 5 éves korára kinőtte, de addig nagyon sokat kínlódtak, tanácstalanok voltak a szülők, hogy tiltsák vagy ne tiltsák. Szerintem a te lányod is kinövi, ez egy életkori sajátosság

2013. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Anyám. Egyáltalán van ilyen korban felálló kukac meg orgazmus??? Én erről még nem hallottam.
2013. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is uj. Meg csak 10 hos a lanyom ugyh nincs ilyennel tapasztalatom de egyre tobbet hallok errol. Ez olyan furan hangzik es elkepzelhetetlen szamomra. Persze nem azt mondom h lehetetlen csak furcsa.
2013. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csinálta az én keresztlányom is, pont 3-4 évesen. A nappaliban a kanapé karfájához dörzsölte a csiklóját s mondta is, hogy már mindjárt kész. A szülők hagyták, csak azt mondták, ha valaki jön hozzájuk akkor ne csinálja és máshol sem. Azóta nagy lány és biztos csinálja, de már tudja, hogy ez magánügy :)
2013. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálunk először az 5 pontos autósülésben jött rá, mert nem akart benne ülni,illetve nem bírta,ha bekötöm,és amikor nagyon ellenkezett akkor jött rá,hogy ha a csiklójához szorul a csatt az jó érzés neki.Azóta már nem ott csinálja, mert az ülést kinőtte,de rendszeresen,szinte naponta itthon, a lába közé szorít valamit (plüss állatot,takarót..),és azzal "dörzsöli".És igen,ő is szokta mondani,hogy mindjárt "kész".Nem tudom mi lenne a helyes.Bár nem hiszem,hogy nagyon lenne mit tenni.. ?
2013. dec. 18. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Ne tiltsd, esetl.észre se vedd, csak akkor figyelmeztesd, ha esetl.más előtt is csinálná.
2013. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!