Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves gyereked hány kg, és...

6 éves gyereked hány kg, és milyen magas?

Figyelt kérdés

Aggódom a fiam miatt a soványsága végett.

121 cm, és 20,5 kg.

Minden étvágyjavítót kipróbáltunk már, most legutóbb a Peritolt is kiiírta végre a doki, aminek meg is lett a hatása, az addig szinte sosem éhes, és hangyaadagokat evő fiam egyszercsak mindig éhes lett, 2 hét alatt hízott is 1,5 kg. Mióta abbahagytuk (1 hónapja) visszafogyott, és még rosszabb lett az étvágya. Szinte zörög a csontja a gyerekemnek, és még a kedvenc ételét sem hajlandó megenni, csak 1-2 falatot.


2013. dec. 19. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a gekko magasság/súly/kor táblázatát, aszerint átlagos kategóriába tartozik. A kisfiúk sokszor vékonykák ebben a korban.

A lányom amúgy 118 cm és 21 kg.

2013. dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislányom nem vékony és mégis csak 19 kg és 114 cm.

Öcsém is 6 éves, ő is 19 kg 116 m, ő már ránézésre vékonyabb de nem durva. Ez genetika. Látod ugyanolyan súlyúak mégis a lányom szinte husisnak néz ki tesóm mellett..

2013. dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nememlékszem ***** válasza:
Minden relatív.
2013. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám ezt olyan vékonynak azért.

Az én lányom 118 cm és 20 kiló (5 éves). Nem látom, hallom, hogy zörögnének a csontjai.

De a napokban volt itt egy kisfiú, ő 116 cm és 15 kiló, nna neki zörögnek a csontjai, ő is 5 éves.

2013. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2,5hónap mulva lesz 6éves, most 125cm és 21kg.

Szerintem a te fiad pont ideális. Nem tűnik soványnak a leírtak alapján.

Pl az iskolaérettség egyik feltétele, hogy 110-120cm között legyen a kisgyerek és 20-25kg között. (persze a minimum ha jól emlékszem 18kg)Ezt csak azért írom le, hogy ezek a feltételek eléggé általánosak és benne van a fiad! :)

Semmi gond vele. Az étkezését nem tudom eldönteni, hogy jó-e? Lehet jól hasznosít, és nincs szüksége több ennivalóra. Nem tudom.

Az én fiam nagyon jól eszik, az oviban is jó evő, de nem hízik tőle. Mármint hogy nem kóros a súlya.

2013. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!