Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szóvá teszik az ovitokban, ha...

Szóvá teszik az ovitokban, ha a gyereken csillámtetkó van, ne adj' isten, kimosható festékkel egy hajtincs festve van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Konkretan az ovodai házi rendben is benne volt, hogy tetko, smink, koromlakk, haj festék es ékszer viselése tilos, kivétel aza pro méretű fulbevalo.
2013. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajfestéssel még nem találkoztam az oviban.

A szülőin említették név nélkül az óvónők hogy nem kéne smink, meg körömlakk.


Nekem fiam van, pár hete kapott olyan nyalókát amiben tetkó volt, pont vasárnap.Fel raktuk a csuklójára mert kérte, hétfőre kicsit megkopott, de örömmel mutatta az óvónőnek hogy milye van neki.Mosolygott az óvónő, megdicsérte neki hogy szép, de egy rossz szót nem szolt érte.


De szerintem ovi és ovónő válogatja, hogy szól-e ilyenért vagy sem.

2013. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen, nálunk is benne van a házirendbe.
2013. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a körömlakkért szólnak, de ha egy köröm van csak kilakkozva, az nem probléma.

A csillámtetkó sem baj, egyszer-kétszer esett meg, amikor hétvégén voltunk valahol és csináltattunk. Nem szóltak érte, de gondolom ha állandóan lenne rajta valami, azt azért nem néznék jó szemmel.

2013. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a hajfesték és a körömlakk is gáz,és igen szólnak,volt egy kislány aki úgy ment anyukám ovijába,mint egy barbi baba és elbeszélgetteka szülőkkel, a csillámtetkót maguk a bölcsis gondozók festették fiam karjára gyereknapon.
2013. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hajfesték nem szokott lenni, de csillámtetkó rendszeresen van a lányaimon (karjukon). Eddig nem szólt senki, hogy ne tegyük. A házirendben nem tudom mi áll, nem olvastam, nem érdekel.
2013. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

"A házirendben nem tudom mi áll, nem olvastam, nem érdekel."


Gratulálok....

2013. dec. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem kell gratulálni, képzeld, én sem nyaltam végig mint az 5000 oldalt, elég volt az a 3, amiben a módosítások vannak. Az átlagember úgyis úgy viselkedik, ahogy le van írva egy házirendben.

De azért köszönöm hasznos válaszod.

2013. dec. 21. 13:38
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
A házirend nem ötezer oldal, nem kell túlozni. Épeszű ember elolvassa, pláne hogy a legtöbb helyen alá is kell írni, hogy megsértetted, elfogadod es betartod. Nem véletlenül van. Majd a gyerekedet is erre tanítod? Mondjuk nem is csodálkozom, a csillamtetkó meg a haj festés utan.... Iskolaban felső osztályban meg majd kiborulsz, hogy miért kvazzak le a lányodat, hiszen csak a fel feneke lesz ki a miniszoknyabol, ket kiló smink lesz rajta es platinara lesz szőkitve. Hajra, csak igy tovább!
2013. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!