Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szóvá teszik az ovitokban, ha...

Szóvá teszik az ovitokban, ha a gyereken csillámtetkó van, ne adj' isten, kimosható festékkel egy hajtincs festve van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 08:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ja.

Te pedig arra neveled a gyereked, hogy akin csillámtetkó van (később nagylányként miniszoknya, pici smink), az qrva.

Jó dolog, ha az embert azonnal a külsőségek alapján ítélik meg.

(Aki bármily módon kitűnik a tömegből, az csak rossz lehet. Igaz?)

2013. dec. 22. 18:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Nezd, a csillamtetko es tarsai nem ovodaba valok. Sot, iskolaba se. A mai iskolasok -mar az alsosok kozott is- egy resze pont ugy nez ki, mivel ugy oltozik es sminkel, mint egy utszeli.

Az en gyerekemnek nem volt csillamtatkoja, a korme se volt festve, sminknek max szajfenyt tettunk fel-unnepsegen. Az meg, hogy egy 3-6 eves gyereknek a haja festve legyen, meg viccnek is rossz.

2013. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy nem olvastam a házirendet.

Időben odaérünk, nem késünk, rendes ruhában járunk, mindig van váltóruha, időben fizetek mint a katonatiszt, köszönünk, rendesek vagyunk.

Ezen felül ott a csillámtetkó a lányaimon.

Nem tudom, van még valami érdekes a házirendben, ami miatt feltétlen el kéne olvasnom???

Más bunkó barmoknak kéne az olvasgatni, akik nem fizetnek és koszosak és még köszönni sem tudnak... sajnos ilyenek is járnak az ovinkba.

2013. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Egyébként ha hiszed, ha nem, nem az én lányomnak volt befestve a haja.

Az egyik óvónő megeresztett egy ilyen sötét szöveget (qrva lesz belőle és hasonlók), ezért voltam kíváncsi, hogy más ovikban mi újság...

2013. dec. 22. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!