Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt a gyereked,...

Hány éves volt a gyereked, amikor eltelt már úgy nap, hogy egyáltalán nem sírt: tényleg semmiért egész nap?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Az enyém 6 hónapos lesz, kb. 4 és fél hós kora óta több ilyen napunk is volt. Általában csak akkor sír, ha fáj a foga vagy nem kezdem időben altatni.
2013. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
5 hónapos kora óta nem sír. Most 17 éves.
2013. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy 4 és egy 2 éves. Szerintem még soha nem volt egyiknél se, hogy egyáltalán ne sírt volna egy kicsit se semmiért egy egész napig.
2013. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam 5 éves lesz februárban, még nem tartunk itt. Érzékeny gyerkőc.
2013. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb. fél éves kora óta inkább csak reklamál ha éhes. Most 20 hónapos, már mondja, hogy ada ha éhes. Sose sír szinte, még ha elesik akkor sem. Ha nagyon fáj neki akkor szokott picit pityeregni.
2013. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

7 és 4 éves fiaim vannak. Ilyen napjaik csak akkor vannak, ha nincs együtt, de ilyen meg kb. évente csak 1x van.

Ha együtt vannak, akkor mindig van valami, amin összevesznek és akkor az egyik tutira sír... :)

2013. dec. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. dec. 25. 10:11
 8/10 Tica0121 ***** válasza:
Hát nem tudom....nekem 5 hónapos a kislányom és minden nap sír valamiért. Ha másért nem, hát unalomból. Szerintem ez még jópár hónapig vagy évig így marad. Engem nagyon irritál, ha sír a gyermekem, de hát ez a dolgok rendje... :D
2013. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Komolyan le kellett pontozni azért, mert keveset sír a fiam?? Szerintem a kérdésre válaszoltam, nem tudom, mi volt benne haszontalan.

Egyébként igyekszem megelőzni a sírást, nem várom meg, míg üvölt, előtte azért már látszik rajta, hogy véget ér a türelme.

Aztán később biztos lesznek sírós időszakok, de a kérdés arra vonatkozott, hogy mikor telt el úgy nap, hogy nem sírt.

2013. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amig pici volt, eleg sok ilyen nap volt, bar sokszor napokig nyekergett helyette, ahhh, azt bittem kitepem a hajam :)

Most 2 eves sokkal bovebb a repertoar, szepen megtanult bogni, uvolteni, nyafogni, nyavalyogni, sirni, hisztizni es minden apro arnyalatat bemutatni a Nagy Szenvedesnek, valamibol biztos jut egy napra :)

A kedvencem hogy ilyenkor beall a tukor ele ss csodalja magat kozben, komolyan meg a fejet is forgatja, higy mindket profiljat ellenorizhesse :)

En sem hiszem, hogy tul gyorsan kinovi ezt..

2013. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!