Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három évet vártam rá a semmiér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három évet vártam rá a semmiért! Miért csinálja ezt velem? És mire jó ez az egész neki?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Van egy srác, ő 24, amikor ideköltöztek, 4 éve, már akkor szerelmes lettem belé. Az a baj, hogy most ért véget a kapcsolata, egy 3 hónapja, 5 évet volt együtt a lánnyal.Amikor megtudtam hogy kapcsolatban él, megpróbáltam belőle kiszeretni, de nagyban nehezítette a dolgomat, hogy tök közvetlen, rendes,kedves meg minden. Mindig kérdezte, amikor találkoztunk az utcán h hova megyek, meg hogy elvigyen-e kocsival. Gyakran kacsingatott rám, ezért én buta bíztam, de csak szeretetből csinálta.Amikor szakítottak, gyakran beszélgettünk kapuban, meg msn-en, szinte reggeltől estig. Én elhatároztam hogy várok rá, ez persze nem azt jelenti hogy nem pasiztam, csak komoly kapcsolatot nem kerestem. Mindig írta, hogy valami, amit nem mondd el senkinek. Azt hittem megkér, hogy legyek vele, vagy hogy titkon esetleg szerelmes belém, csak nem meri megmondani...Én naív, ugye. Erre, kapok egy ilyet, hogy még mindig, már a mai napig is összejár a volt nőjével, akivel mellesleg azért szakítottak, mert megcsalta a lány, nem egyszer. És tudja, hogy évek óta szeretem, mert egyszer véletlenül eljárt a szám, de csak mosolygott és ennyi. Mire jó az neki, ha a volt bnőjéhez jár vissza? És miért nem keres valakit, aki megérdemelné őt? Mondjuk engem? :(
2011. júl. 6. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzottan elbíztad magad, hogy tutira kelleni fogsz neki :/
2011. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Én elhatároztam hogy várok rá, ez persze nem azt jelenti hogy nem pasiztam, csak komoly kapcsolatot nem kerestem."


Nem is szeretted te annyira, ha közben képes voltál pasizni.

Egy barátnőm is ilyen. Bucira szerelmes egy idősebb hapekba, de közben.... Hát, mondjuk úgy, hogy fűvel-fával.

2011. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt úgy értettem főként, hogy azért jól esett, ha tudtam pasizni, kaptam egy két bókot, meg ilyenek. Szexuális kapcsolatba egy pasival sem léptem.
2011. júl. 6. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki pontosan olyan párt kap amilyet érdemel. Jobban mondva ha megcsalja a barátnője és neki még úgy is kell, hát akkor ő ezt érdemli. Szereti a volt barátnőjét, beléd meg nem szerelmes. Ez van. Ne fuss utána, és ne várj rá. Ki tudja hány olyan srácot szalasztottál el a 3 év alatt aki megérdemelt volna téged. Még hányat szeretnél elszalasztani?
2011. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!