Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen rossz szokasai vannak...

Milyen rossz szokasai vannak a gyerekeiteknek? Az enyem 2.5eves es a fülét gyűri egyfolytaba szinte. A fule rendbe van nem faj neki. Mikor növi ezt ki?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.:)

A fiam is fülgyűrögetős. Ha nyűgös, ha fáradt, ha álmos, de van hogy egyébként is. Vagy az övét vagy az enyémet.:)

Ő olyan 2 éves korában kezdte, már elmúlt 3, de még mindig csinálja. És hogy mikor fogja elhagyni? Remélem mihamarabb.:) Egy ismerősöm gyereke is pont ilyen volt, nálunk 5-6 éves korban maradt el.

Egyébként az én fiam tovább is fejlesztette, begyűri a saját fülét a fülébe.:) Tudom ez egy kicsit furán hangzik, de megcsinálja. És hiába mondjuk neki, hogy ne csinálja, akkor is csinálja. És hát sajnos elég klepa is lett tőle a füle.:(

2013. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"nálunk 5-6 éves korban maradt el. " bocsi, náluk, n nélkül.:)
2013. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 2,5 éves, az én fülem gyűri, pedig milliószor szóltam neki, hogy ne, mert ez nekem egyáltalán nem jó, de ösztönösen csinálja. Remélem leszokik róla, mert már elég régóta csinálja, néhány hónapja.
2013. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom csinálta gyerekkorában.Arra már nem emlékszik pontosan,hogy meddig csinálta,de kb 8 éves koráig elég sokat gyűrte a fülét.Most 35 éves,de néha még látom,hogy meg-meg gyűri a fülét :)
2013. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!