Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jumanjit megengednétek nézni...

Jumanjit megengednétek nézni ötéves gyereknek?

Figyelt kérdés
Nyolcéves látta (én nem tudtam róla, nem itthon nézte), megint meg szeretné nézni a testvérével, de szerintem lehet, hogy megijedne tőle. Mit gondoltok? Már nem nagyon emlékszem rá, mi van benne, de valami szörnyek is.
2013. dec. 27. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megnézheti. A szörnyek benne nem olyan igazi szörnyek. Legyél a film közben a közelében és úgy biztosan oké lesz.
2013. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az èn 4,5 évesem látta, sőt van neki egy űrben játszódó változata, az még jobban tetszett neki.
2013. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az űrben játszódó változata a Zatura, ugye?
2013. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem engedném, de a saját gyerekedet te jobban ismered, hogy neki sok lenne-e ez a film. Az enyémeknek igen, sok lenne, korai lenne.
2013. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én 5 éves fiam is látta nemrég a Zaturát, az nagyon tetszett neki! :) A Jumanji nem érdekelte, de nem azért mert félt volna. Mi együtt szoktunk "mozizni", ha valami kérdése van, megbeszéljük. Szerintem a Jumanji nem ijesztő film, néhány mesében több szörny van.
2013. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai.

A nagyobbik fiam 6,5 évesen nézte meg először, de utána volt jó pár mozgalmas éjszakánk, amikor nem tudott aludni miatta :)

Pl. egyszer hajnalban állt neki a szomszéd húst klopfolni, erre ordítva jött ki a gyerek a szobájából, hogy biztos a Jumanji társas kopácsol neki :)))))

2013. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Épp nézem a filmet, és van egy-két rész, ami miatt szerintem nem fogja megnézni. Pl. a húsevő virág tuti kiverné nála a biztosítékot. :)
2013. dec. 27. 13:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok izgalom egy 5 évesnek.Anno 11 évesen egy szülinapi buli keretében megnéztük a múmiát,utána 1 hónapig még nappal is magam előtt láttam,alig aludtam éjjeleket végig sírtam, a mai napig kimenekülök a szobából ha megy az ajánló.Ennyire rossz hatással volt rám egy szimpla kalandfilm.
2013. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én a Roger nyúl a pácban-t láttam kicsiként, és úgy lesokkolt a jelenet, amikor a cipőket belenyomták a löttybe és "meghaltak", hogy a mai napig élénken él bennem az az elszörnyedéses érzelem. :)
2013. dec. 27. 15:17
 10/13 anonim ***** válasza:
igen ismerős abból az a jelenet sokkolt mikor kijött a fickó szeme...
2013. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!