Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyereknek karácsonyra...

3-4 éves gyereknek karácsonyra Tablet. Csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés
Oké!Modern világban élünk,meg ebbe születnek bele...De mégis?Vélemények?
2013. dec. 22. 20:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Mármint gyerek vagy rendes?
2013. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%

ha csak kizárólag az övé akkor persze hogy túlzás

két éves kislányom napi néhányszor odajön képeket nézeget a családról rajta

nekem még 10 évesen is korai főleg ha kistesók is vannak mert a belviszály csúnya formát és méreteket ölthet, szinte megutálják a nagyot mert sosem mutat neki semmit rajta

/családi eset/


áááááá kegyetlen téma

2013. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Baranka ***** válasza:
84%
Szerintem tök fölösleges. De ez az én véleményem. Kapjon babát, legot vagy más játékot.
2013. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is durva!


Nálunk apám mondta, hogy mobilt akar venni az 5 éves fiamnak Karácsonyra. Hiába koptattam a számat, nem tudtam lebeszélni. Akkor mondtam neki, hogy oké, vegye meg, és azt is megmondtam, hogy milyent. Majd közöltem vele, hogy el fogom venni a gyerektől és majd 15 éves kora körül visszakapja, és hogy addig is legyen valami haszna, majd én használom. Ugye nem kell mondanom, hogy nem lesz új telefonom? :( :)

2013. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
10%
ha valaki megteheti miért ne
2013. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
Nemcsak szerinted. Én egész más játékokat veszek az ekkora gyerekemnek, eszemben sincs tablettel traktálni, és nem első sorban az ára miatt, hanem mert meg vagyok győződve róla, hogy nem erre van szüksége, nem ez tesz jót neki. Tökre nem természetes állapota egy gyereknek, hogy ül és gombokat nyomkod. Azon kívül oltári fölösleges is, mert pár év múlva a tabletek kis túlzással múzeumban lesznek. Meg szeméttelepen. De mire ő kicsit is felnő, addigra biztosan.
2013. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%
Korrigálom magam: nem "gombokat nyomkod", hanem "képernyőt nyomkod" :)
2013. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon túlzás.A 3-4 éves gyerekeknek szaladgálni,játszani kell még nem egy kütyü mellett ülni egész nap.

Az ilyen anya sztem csak azért veszi meg a gyerekének,hogy lefoglalja valamivel.Ilyenkor fogékonyak,minőségi időt kell együtt tölteni.10 évesen mi lesz vele?Nem megy ki focizni mert a gép előtt fog ülni?

2013. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%

Az én 5 évesemnek úgy van táblagépe, hogy elsőre sikerült egy semmire sem használható Navont vennünk.

Megkapta a gyerek. Van rajta néhány mese (Vuk, Hófehérke, Nagyon vadon, stb), néhány kedvenc videoklip, egy rajzolós és egy memóriajáték.

És kb. hetente kétszer kéri, úgyhogy nem függő. (és remélem, hogy pont ezért nem is lesz nagyobb korában, mert nem lesz neki újdonság)

2013. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
68%
Gyermek tabletre gondolsz, aminek valójában csak a külseje az, és valójában olyan, mint egy gyerek laptop, ami színeket, számokat, betűket, verseket, akármiket tanít, UGYE??? Ha mégsem, hanem valódira, akkor agyrém!!!
2013. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!