Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újabban nagyon türelmetlen...

Újabban nagyon türelmetlen vagyok a gyermekemmel. Sok a feszültség bennem, körülöttem, de mindig is tudtam ezt kezelni, imádom a gyermekemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Híres vagyok a türelmemről, korábban sok anyukatársam mondta, hogy bárcsak olyan türelmük lenne, mint nekem, bárcsak úgy tudnának bánni, játszani a gyerekeikkel, mint én. Most úgy érzem, már nekem sem megy. Mit tegyek? Esetleg valamilyen homeo-s stresszoldó vagy ilyesmi? A MagneB6 reklámban szinte magamat látom. Légyszi írjatok valamit.
2009. nov. 27. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

van egy homeos "forró drót", itt homeos szakemberek ülnek és segítenek Neked, hogy milyen szert szedj. Elmondod nekik a problémád és ők a legmegfelelőbbet fogják ajánlani!

0670/37-60-606, H-P 9-17-ig hívható.

Sok sikert!!!

2009. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segít a magneb6.
2009. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt az érzést. Az idegrendszert kell erősíteni. Nekem leginkább az alvás segít, de a B-vitamin is jó erre valóban. Aludni, pihenni, sétálni az erdőben, meg ilyenek. Van, aki segít neked a gyermeknevelésben?
2009. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is így érzem magam mostanában. Régen a türelem szobra voltam:) hisz mindenki mondogatta engem nem lehet kihozni a sodromból. Már két éves elmult a kislányom és egyre inkább azt veszem észre már nem vagyok a régi. Ideges, ingerlékeny lettem, és egyre nehezebben élem meg a napokat, már aludni sem tudok. Nekem a páromon kívül senki nem segít a gyereknevelésben, mindent magunk oldunk meg mert a nagyikra nem számíthatunk, sajnos. És mivel minden napom egyforma már nagyon kezdek elfásulni. Kipróbálom a magne B6-ot hátha segít valamit:)

2009. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magne B6!!! nekem is ez segített rengeteget!!!
2009. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!