Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én vagyok begyöpösödött...

Én vagyok begyöpösödött (maradi stb. ) vagy szerintetek sem kéne egy 5 éves gyereket a melegházasságról kérdezgetni?

Figyelt kérdés

Én 5 évesen azt sem tudtam mit jelent, hogy homoszexualitás. Ez őrület.

[link]


Új divat, levetíteni gyerekeknek egy házasságról videót , ahol meleg párok házasodnak majd kikérni a véleményüket.

Oké ez elmegy mondjuk 13 éves kor felett de 5 évesen??!!!

Nem vagyok előítéletes, nem vagyok a melegek ellen sem.


2013. dec. 28. 17:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%
Igen te. Talán ha a gyerekek előbb tudnának arról, hogy ilyen létezik, akkor nem lennének ilyen elutasítóak az emberek. Nem tudom mi baja lesz attól egy gyereknek ha tudja, hogy két nő vagy két férfi is szerelmes lehet egymásba. Gondolom nem aza téma, hogy hogy szexelnek vagy egyéb ilyesmi.
2013. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
36%
Teljesen igazad van nem gyereknek való sajnos olyan világba élünk hogy természetes de nem az! Ádám meg Éva lett teremtve nem pedig 2 Ádám és 2 Éva... egyre rosszabb ez a világ.... Nem gyereknek való ez egy betegség!
2013. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%

Aha persze első,erről tudnia "kell" de azzal meg hülyítik őket,hogy van mikulás,Jézuska hozza az ajándékot,meg a húsvéti nyúl.

Akkor most,hogy is van ez?

Szerintem nem jó 5 éves gyereket ezzel traktálni.Mélyen elítélem.Még a közelemben lévő 9 évesen is kiakadtam mikor ilyenekről beszélt,nehogy egy 5 évesen.

2013. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem nekik való a téma! Így rontják el a gyerekeket! Nem véletlenül volt régebben, hogy bizonyos témákat gyerek előtt ne beszéljünk, mert nem nekik való. Lehet lepontozni.
2013. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%
A második válaszolóval egyetértek, ez egy betegség, egy ferde hajlam. Így tesszük tönkre a családokat, ha azt mondjuk egy természetellenes hajlamra, hogy természetes.
2013. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem is értené ezt még meg igazán egy 5 éves.

A toleranciára nevelést meg nem hiszem, hogy a melegekkel kellene kezdeni.

2013. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
A videó ami az oldalon van, elhiszem, hogy hatásvadász stb. de ott feltesznek nekik különféle kérdéseket, és akkor megválaszolják és esküszöm én érzem magam kellemetlenül mert máshogy gondolkodom, érettebben, megfontoltabban, nem részlehajlóan.
2013. dec. 28. 17:36
 8/30 anonim ***** válasza:
41%
Te gondolod jól. 2 azonos nemű anatómiailag sem passzol, nekem ne mondja senki, hogy igen
2013. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%

Miért, te hogy kezdenéd a toleranciára nevelést?

Ha kérdezgetni nem is kéne, de ha a gyerek kérdezne rá a melegségre, természetesen válaszolnék. A gyerek csak kicsi, de nem hülye.

2013. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

Nekem semmi bajom a melegekkel, (telekszomszédaink is azok) jól eléldegélünk egymás mellett, mint akármelyik más párral.

De szerintem egy 5 évesnek ez még nagyon magas. 10 évesen elég, ha csak TUDNAK róla, de videókat nézni nem kell nekik.

2013. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!