Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szokott még délután aludni 5...

Szokott még délután aludni 5 éves kisgyereketek? Haigen mennyit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Az óvodában mindig alszik. Itthon sajnos nem, mert még este is későn alszik el hétvégéken.
2013. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen aludt még akkor egy órát,ha nem is mindig alvás volt a vége de lefeküdt pihenni.
2013. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

csak az oviban.mert unalmában bealszik

de itthon már nem tudom rávenni

2013. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kora óta nem.Oviban igen,de nem igazán van már rá szüksége,így én nem örülök neki.Ha itthon van nem igényli,és este hamarabb el is alszik,de ha oviban alszik akkor van hogy 11-ig is fel van.
2013. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
itthon nem 3 éves kora óta,de az oviban alszik,bár ott sem mindig.
2013. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5és fél éves koriáig aludt,de melléültem többször.most6éves-a pihenés még kötelező.
2013. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 2éves kora óta nem alszik délben,oviban sem lehet lefektetni.és ennek ellenére este alig akar lefeküdni,mert nem álmos.Tiszta energiabomba.És az öt éve alatt egyszer volt csak beteg.Nagyon ritka...nem tudom nèha hogy ez jó-e....
2013. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imad aludni. Oviba mndig alszik. Itthon is. Szuletese ota,ebed utan,2-2,5 orat:)
2014. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4,5 éves és alszik, átlag 2-2,5 órát. Mondjuk most a karácsonyi szünetben párszor elmaradt, mert eleve csak 9kor kelt fel, így 1-kor nem tudtam "lenyomni", de ha 7-kor kel, akkor ebéd után már magától indul pihenni.
2014. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!